Strefa Tenisa Cup

2020/11/21

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
TERRENO Simone
2 2 4:1 14:7
2. SYLWESTRZAK Adam 2 1 3:3 13:12
3. KŁOS Tomasz 2 0 1:4 7:15
1.2.3.
1. TERRENO Simone x 1/4 4/2 10:2  4/0 4/1 
2. SYLWESTRZAK Adam 4/1 2/4 2:10 x 4/2 2/4 10:7 
3. KŁOS Tomasz 0/4 1/4 2/4 4/2 7:10 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BRABIN Philip 2 2 4:0 16:0
2.
[2]
KAŁUŻNY Adam
2 1 2:2 8:8
3. CIECHALSKI Daniel 2 0 0:4 0:16
1.2.3.
1. KAŁUŻNY Adam x 4/0 4/0  0/4 0/4 walkower  
2. CIECHALSKI Daniel 0/4 0/4 x 0/4 0/4 
3. BRABIN Philip 4/0 4/0 walkower 4/0 4/0 x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
LIPIŃSKI Marek
2 2 4:0 16:3
2. ZAJĄCZKOWSKI Paweł 2 1 2:2 11:14
3. POPŁAWSKI Piotr 2 0 0:4 6:16
1.2.3.
1. LIPIŃSKI Marek x 4/0 4/0  4/0 4/3 
2. POPŁAWSKI Piotr 0/4 0/4 x 3/4 3/4 
3. ZAJĄCZKOWSKI Paweł 0/4 3/4 4/3 4/3 x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
HYS Bartek
2 2 4:0 16:5
2. ROSA Jan 2 1 2:2 12:13
3. MIKULSKI Łukasz 2 0 0:4 6:16
1.2.3.
1. HYS Bartek x 4/2 4/2  4/0 4/1 
2. ROSA Jan 2/4 2/4 x 4/2 4/3 
3. MIKULSKI Łukasz 0/4 1/4 2/4 3/4 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
CZERNISZEWSKI Jacek
2 2 4:0 16:2
2. DETKO Adam 2 1 2:2 10:10
3. HAŁADYNA Wojciech 2 0 0:4 2:16
1.2.3.
1. CZERNISZEWSKI Jacek x 4/0 4/2  4/0 4/0 
2. DETKO Adam 0/4 2/4 x 4/0 4/2 
3. HAŁADYNA Wojciech 0/4 0/4 0/4 2/4 x

Grupa F (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
SANDER Mirosław
2 2 4:0 16:5
2. KAZBERUK Łukasz 2 1 2:2 10:11
3. SZAMATOWICZ Marcin 2 0 0:4 6:16
1.2.3.
1. SANDER Mirosław x 4/1 4/1  4/2 4/1 
2. KAZBERUK Łukasz 1/4 1/4 x 4/3 4/0 
3. SZAMATOWICZ Marcin 2/4 1/4 3/4 0/4 x

Grupa G (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[7]
PIETRASIAK Karol
2 2 4:0 16:1
2. WÓJCIK Anna 2 1 2:2 9:11
3. ŁASOWSKA Karolina 2 0 0:4 3:16
1.2.3.
1. PIETRASIAK Karol x 4/0 4/0  4/0 4/1 
2. ŁASOWSKA Karolina 0/4 0/4 x 1/4 2/4 
3. WÓJCIK Anna 0/4 1/4 4/1 4/2 x

Grupa H (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[8]
SZAJNA Janusz
2 2 4:0 16:1
2. KUŹMIŃSKI Mikołaj 2 1 2:2 8:10
3. KLIMEK Tomasz 2 0 0:4 3:16
1.2.3.
1. SZAJNA Janusz x 4/0 4/0  4/1 4/0 
2. KUŹMIŃSKI Mikołaj 0/4 0/4 x 4/2 4/0 
3. KLIMEK Tomasz 1/4 0/4 2/4 0/4 x

Drabinka finałowa (OPEN)

1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/0 4/0 w/o 
4/0 4/2 
4/1 4/3 
4/0 4/0 
        
4/0 4/0 w/o 
1/4 4/2 10:5 
        
4/1 2/4 10:6