NOCNY MIKST w TENES

2020/11/21

DEBEL MIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin
Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej
3/6 Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej 6/3
2 Kolejka 1 Hilt Elżbieta
Reit Paweł
Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
6/2 Hilt Elżbieta
Reit Paweł 6/2
3 Kolejka 2 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin
Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
6/2 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin 6/2
4 Kolejka 2 Hilt Elżbieta
Reit Paweł
Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej
3/6 Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej 6/3
5 Kolejka 3 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin
Hilt Elżbieta
Reit Paweł
6/4 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin 6/4
6 Kolejka 3 Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej
2/6 Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej 6/2
Grupa B
7 Kolejka 1 Wasilewicz Iga
Mokrzycki Piotr
Leleniewska Marta
Jerusalimcew Adam
6/4 Wasilewicz Iga
Mokrzycki Piotr 6/4
8 Kolejka 1 Piskorska Iwona
Godlewski Piotr
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
4/6 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/4
9 Kolejka 2 Wasilewicz Iga
Mokrzycki Piotr
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
6/7 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 7/6
10 Kolejka 2 Piskorska Iwona
Godlewski Piotr
Leleniewska Marta
Jerusalimcew Adam
6/2 Piskorska Iwona
Godlewski Piotr 6/2
11 Kolejka 3 Wasilewicz Iga
Mokrzycki Piotr
Piskorska Iwona
Godlewski Piotr
4/6 Piskorska Iwona
Godlewski Piotr 6/4
12 Kolejka 3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Leleniewska Marta
Jerusalimcew Adam
3/6 Leleniewska Marta
Jerusalimcew Adam 6/3
Grupa C
13 Kolejka 1 Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław
Chodkiewicz Paulina
Wojciechowski Filip
6/4 Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław 6/4
14 Kolejka 1 Pierwsza Małgorzata
Pogoda Mariusz
Gracheva Svetlana
Bytniewski Kacper
5/7 Gracheva Svetlana
Bytniewski Kacper 7/5
15 Kolejka 2 Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław
Gracheva Svetlana
Bytniewski Kacper
7/5 Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław 7/5
16 Kolejka 2 Pierwsza Małgorzata
Pogoda Mariusz
Chodkiewicz Paulina
Wojciechowski Filip
4/6 Chodkiewicz Paulina
Wojciechowski Filip 6/4
17 Kolejka 3 Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław
Pierwsza Małgorzata
Pogoda Mariusz
6/2 Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław 6/2
18 Kolejka 3 Gracheva Svetlana
Bytniewski Kacper
Chodkiewicz Paulina
Wojciechowski Filip
7/5 Gracheva Svetlana
Bytniewski Kacper 7/5
Grupa D
19 Kolejka 1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
7/6 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 7/6
20 Kolejka 1 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
Senderowicz Julia
Pawłowski Maciej
6/4 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz 6/4
21 Kolejka 2 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Senderowicz Julia
Pawłowski Maciej
3/6 Senderowicz Julia
Pawłowski Maciej 6/3
22 Kolejka 2 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
6/2 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz 6/2
23 Kolejka 3 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
2/6 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz 6/2
24 Kolejka 3 Senderowicz Julia
Pawłowski Maciej
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
6/4 Senderowicz Julia
Pawłowski Maciej 6/4
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej
Gracheva Svetlana
Bytniewski Kacper
6/1 Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej 6/1
26 1/4 finału Piskorska Iwona
Godlewski Piotr
Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
6/4 Piskorska Iwona
Godlewski Piotr 6/4
27 1/4 finału Jabłońska Joanna
Jesionek Jarosław
Świt Małgorzata
Bogiel Marcin
1/6 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin 6/1
28 1/4 finału Senderowicz Julia
Pawłowski Maciej
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
4/6 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/4
29 1/2 finału Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej
Piskorska Iwona
Godlewski Piotr
6/2 Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej 6/2
30 1/2 finału Świt Małgorzata
Bogiel Marcin
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
7/5 Świt Małgorzata
Bogiel Marcin 7/5
31 Finał Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej
Świt Małgorzata
Bogiel Marcin
6/4 Gilewska Katarzyna
Tondel Błażej 6/4