NOCNY MIKST w TENES

2020/12/05

DEBEL MIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Jabłońska Joanna
Bess Damian
Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr
6/2 Jabłońska Joanna
Bess Damian 6/2
2 Kolejka 1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Wilkońska Delfina
Wilkoński Jerzy
6/4 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 6/4
3 Kolejka 2 Jabłońska Joanna
Bess Damian
Wilkońska Delfina
Wilkoński Jerzy
6/2 Jabłońska Joanna
Bess Damian 6/2
4 Kolejka 2 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr
6/2 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 6/2
5 Kolejka 3 Jabłońska Joanna
Bess Damian
Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
6/2 Jabłońska Joanna
Bess Damian 6/2
6 Kolejka 3 Wilkońska Delfina
Wilkoński Jerzy
Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr
3/6 Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr 6/3
Grupa B
7 Kolejka 1 Walków Małgorzata
Styczeń Jarosław
Wasilewicz Iga
Dudek Jan
6/4 Walków Małgorzata
Styczeń Jarosław 6/4
8 Kolejka 1 Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr
Chojnacka Iza
Jędrych Leszek
3/6 Chojnacka Iza
Jędrych Leszek 6/3
9 Kolejka 2 Walków Małgorzata
Styczeń Jarosław
Chojnacka Iza
Jędrych Leszek
4/6 Chojnacka Iza
Jędrych Leszek 6/4
10 Kolejka 2 Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr
Wasilewicz Iga
Dudek Jan
6/3 Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr 6/3
11 Kolejka 3 Walków Małgorzata
Styczeń Jarosław
Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr
2/6 Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr 6/2
12 Kolejka 3 Chojnacka Iza
Jędrych Leszek
Wasilewicz Iga
Dudek Jan
6/2 Chojnacka Iza
Jędrych Leszek 6/2
Grupa C
13 Kolejka 1 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Cyżyk - Patkowska Aneta
Borkowski Andrzej
6/3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
14 Kolejka 1 Konstantynowicz Beata
Kozłowski Artur
Lech Aleksandra
Lech Krystian
6/3 Konstantynowicz Beata
Kozłowski Artur 6/3
15 Kolejka 2 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Lech Aleksandra
Lech Krystian
6/2 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/2
16 Kolejka 2 Konstantynowicz Beata
Kozłowski Artur
Cyżyk - Patkowska Aneta
Borkowski Andrzej
6/4 Konstantynowicz Beata
Kozłowski Artur 6/4
17 Kolejka 3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Konstantynowicz Beata
Kozłowski Artur
6/3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
18 Kolejka 3 Lech Aleksandra
Lech Krystian
Cyżyk - Patkowska Aneta
Borkowski Andrzej
4/6 Cyżyk - Patkowska Aneta
Borkowski Andrzej 6/4
Grupa D
19 Kolejka 1 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar
4/6 Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar 6/4
20 Kolejka 1 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Aniołkowska Małgorzata
Mytnychuk Yurii
6/4 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał 6/4
21 Kolejka 2 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
Aniołkowska Małgorzata
Mytnychuk Yurii
7/5 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz 7/5
22 Kolejka 2 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar
4/6 Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar 6/4
23 Kolejka 3 Zielińska Dana
Kamiński Łukasz
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
6/7(5) Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał 7/6(5)
24 Kolejka 3 Aniołkowska Małgorzata
Mytnychuk Yurii
Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar
2/6 Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar 6/2
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Jabłońska Joanna
Bess Damian
Konstantynowicz Beata
Kozłowski Artur
6/4 Jabłońska Joanna
Bess Damian 6/4
26 1/4 finału Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr
Dziurda Ewa
Dziurda Waldemar
6/3 Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr 6/3
27 1/4 finału Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
6/1 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/1
28 1/4 finału Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Chojnacka Iza
Jędrych Leszek
1/6 Chojnacka Iza
Jędrych Leszek 6/1
29 1/2 finału Jabłońska Joanna
Bess Damian
Woś Katarzyna
Mokrzycki Piotr
6/1 Jabłońska Joanna
Bess Damian 6/1
30 1/2 finału Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Chojnacka Iza
Jędrych Leszek
4/6 Chojnacka Iza
Jędrych Leszek 6/4
31 Finał Jabłońska Joanna
Bess Damian
Chojnacka Iza
Jędrych Leszek
6/3 Jabłońska Joanna
Bess Damian 6/3