Turniej pod Choinkę - Break CUP męski singiel

2020/12/19

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Sikora Maciej Chukhray Serhiy 4/2 4/1 Sikora Maciej 4/2 4/1
2 1/16 finału Banaszek Jakub Żmijewski Piotr 3/4 1/4 Żmijewski Piotr 4/3 4/1
3 1/16 finału Górski Michał Wysocki Robert 0/4 0/4 Wysocki Robert 4/0 4/0
4 1/16 finału Ryszewski Patryk Kowalczyk Jan 4/3 0/4 5:7 Kowalczyk Jan 3/4 4/0 7:5
5 1/16 finału Krajewski Zbigniew Cader Tomasz 4/0 4/0 Krajewski Zbigniew 4/0 4/0
6 1/16 finału Sikorski Waldemar Antosiewicz Mikołaj 4/1 4/1 Sikorski Waldemar 4/1 4/1
7 1/16 finału Buczyński Olgierd Zaręba Maciej 3/4 0/4 Zaręba Maciej 4/3 4/0
8 1/16 finału Górski Marcin Szymczak Jan 0/4 1/4 Szymczak Jan 4/0 4/1
9 1/16 finału Ciszewski Jacek Przydanek Jakub 4/0 4/0 Ciszewski Jacek 4/0 4/0
10 1/16 finału Majda Hubert Dec Michał 4/0 4/1 Majda Hubert 4/0 4/1
11 1/16 finału Bojdo Filip Dębiec Paweł 4/0 4/1 Bojdo Filip 4/0 4/1
12 1/16 finału Nowak Jarosław Kroczewski Piotr 0/4 0/4 Kroczewski Piotr 4/0 4/0
13 1/16 finału Górski Michał Tomasz Betkowski Błażej 4/1 4/2 Górski Michał Tomasz 4/1 4/2
14 1/16 finału Dobrzycki Krystian Szacki Wojciech walkower Dobrzycki Krystian walkower
15 1/16 finału Postek Arkadiusz Machon Adam walkower Postek Arkadiusz walkower
16 1/16 finału Klimek Tomek Stosio Michał v/o Stosio Michał walkower
17 1/8 finału Sikora Maciej Żmijewski Piotr 4/0 4/0 Sikora Maciej 4/0 4/0
18 1/8 finału Wysocki Robert Kowalczyk Jan 3/4 4/2 7:4 Wysocki Robert 3/4 4/2 7:4
19 1/8 finału Krajewski Zbigniew Sikorski Waldemar 4/1 4/1 Krajewski Zbigniew 4/1 4/1
20 1/8 finału Zaręba Maciej Szymczak Jan 4/1 4/1 Zaręba Maciej 4/1 4/1
21 1/8 finału Ciszewski Jacek Majda Hubert 1/4 0/4 Majda Hubert 4/1 4/0
22 1/8 finału Bojdo Filip Kroczewski Piotr 0/4 0/4 Kroczewski Piotr 4/0 4/0
23 1/8 finału Górski Michał Tomasz Dobrzycki Krystian walkower Górski Michał Tomasz walkower
24 1/8 finału Postek Arkadiusz Stosio Michał 0/4 4/3 1:7 Stosio Michał 4/0 3/4 7:1
25 1/4 finału Sikora Maciej Wysocki Robert 4/1 4/0 Sikora Maciej 4/1 4/0
26 1/4 finału Krajewski Zbigniew Zaręba Maciej 1/4 4/2 7:4 Krajewski Zbigniew 1/4 4/2 7:4
27 1/4 finału Majda Hubert Kroczewski Piotr 1/4 4/2 6:8 Kroczewski Piotr 4/1 2/4 8:6
28 1/4 finału Górski Michał Tomasz Stosio Michał 0/4 0/4 Stosio Michał 4/0 4/0
29 1/2 finału Sikora Maciej Krajewski Zbigniew 4/1 0/4 8:6 Sikora Maciej 4/1 0/4 8:6
30 1/2 finału Kroczewski Piotr Stosio Michał 4/1 1/4 7:0 Kroczewski Piotr 4/1 1/4 7:0
31 Finał Sikora Maciej Kroczewski Piotr 4/2 1/4 5:7 Kroczewski Piotr 2/4 4/1 7:5
Drabinka główna (pocieszenie)
32 1/8 finału Dec Michał bye 6/0 Dec Michał 6/0
33 1/8 finału Chukhray Serhiy bye 6/0 Chukhray Serhiy 6/0
34 1/8 finału Dębiec Paweł Przydanek Jakub 0/6 Przydanek Jakub 6/0
35 1/8 finału Betkowski Błażej bye 6/0 Betkowski Błażej 6/0
36 1/8 finału Banaszek Jakub bye 6/0 Banaszek Jakub 6/0
37 1/8 finału Nowak Jarosław bye 6/0 Nowak Jarosław 6/0
38 1/8 finału Górski Marcin bye 6/0 Górski Marcin 6/0
39 1/8 finału bye Buczyński Olgierd 0/6 Buczyński Olgierd 6/0
40 1/4 finału Dec Michał Chukhray Serhiy 6/2 Dec Michał 6/2
41 1/4 finału Przydanek Jakub Betkowski Błażej 6/3 Przydanek Jakub 6/3
42 1/4 finału Banaszek Jakub Nowak Jarosław 1/6 Nowak Jarosław 6/1
43 1/4 finału Górski Marcin Buczyński Olgierd 1/6 Buczyński Olgierd 6/1
44 1/2 finału Dec Michał Przydanek Jakub 6/4 Dec Michał 6/4
45 1/2 finału Nowak Jarosław Buczyński Olgierd 4/6 Buczyński Olgierd 6/4
46 Finał Dec Michał Buczyński Olgierd 0/6 Buczyński Olgierd 6/0