Debel 40+ Wars Ballon Cup '20/21

2021/02/14

DEBEL +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Michalak Bartosz
Laskowski Robert
Goć Karol
Niewiadomski Marek
6/1 Michalak Bartosz
Laskowski Robert 6/1
2 Kolejka 1 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej
Batorski Stanisław
Benowski Andrzej
6/3 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej 6/3
3 Kolejka 2 Michalak Bartosz
Laskowski Robert
Batorski Stanisław
Benowski Andrzej
6/3 Michalak Bartosz
Laskowski Robert 6/3
4 Kolejka 2 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej
Goć Karol
Niewiadomski Marek
6/0 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej 6/0
5 Kolejka 3 Michalak Bartosz
Laskowski Robert
Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej
5/7 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej 7/5
6 Kolejka 3 Batorski Stanisław
Benowski Andrzej
Goć Karol
Niewiadomski Marek
7/6 Batorski Stanisław
Benowski Andrzej 7/6
Grupa B
7 Kolejka 1 Majda Hubert
Górka Ireneusz
Wawrzyniak Tomasz
Samojłowicz Krzysztof
6/0 Majda Hubert
Górka Ireneusz 6/0
8 Kolejka 1 Adamkiewicz Jacek
Mielcarz Paweł
Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur
1/6 Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur 6/1
9 Kolejka 2 Majda Hubert
Górka Ireneusz
Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur
4/6 Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur 6/4
10 Kolejka 2 Adamkiewicz Jacek
Mielcarz Paweł
Wawrzyniak Tomasz
Samojłowicz Krzysztof
7/6 Adamkiewicz Jacek
Mielcarz Paweł 7/6
11 Kolejka 3 Majda Hubert
Górka Ireneusz
Adamkiewicz Jacek
Mielcarz Paweł
6/1 Majda Hubert
Górka Ireneusz 6/1
12 Kolejka 3 Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur
Wawrzyniak Tomasz
Samojłowicz Krzysztof
6/2 Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur 6/2
Grupa C
13 Kolejka 1 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Klepuszewski Artur
Zagórski Michał
4/6 Klepuszewski Artur
Zagórski Michał 6/4
14 Kolejka 1 Pytel Cezary
Jurek Wojciech
Jankowski Robert
Jaczewski Jacek
6/3 Pytel Cezary
Jurek Wojciech 6/3
15 Kolejka 2 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Jankowski Robert
Jaczewski Jacek
5/7 Jankowski Robert
Jaczewski Jacek 7/5
16 Kolejka 2 Pytel Cezary
Jurek Wojciech
Klepuszewski Artur
Zagórski Michał
6/2 Pytel Cezary
Jurek Wojciech 6/2
17 Kolejka 3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Pytel Cezary
Jurek Wojciech
7/5 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 7/5
18 Kolejka 3 Jankowski Robert
Jaczewski Jacek
Klepuszewski Artur
Zagórski Michał
6/3 Jankowski Robert
Jaczewski Jacek 6/3
Drabinka finałowa
19 1/4 finału Pytel Cezary
Jurek Wojciech
Majda Hubert
Górka Ireneusz
1/6 Majda Hubert
Górka Ireneusz 6/1
20 1/4 finału Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej
6/7(6) Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej 7/6(6)
21 1/4 finału Jankowski Robert
Jaczewski Jacek
Michalak Bartosz
Laskowski Robert
7/5 Jankowski Robert
Jaczewski Jacek 7/5
22 1/4 finału Batorski Stanisław
Benowski Andrzej
Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur
0/6 Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur 6/0
23 1/2 finału Majda Hubert
Górka Ireneusz
Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej
3/6 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej 6/3
24 1/2 finału Jankowski Robert
Jaczewski Jacek
Krajewski Zbigniew
Liepelt Artur
6/4 Jankowski Robert
Jaczewski Jacek 6/4
25 Finał Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej
Jankowski Robert
Jaczewski Jacek
6/1 Lewandowski Dariusz
Zabłotniak Andrzej 6/1