BIELANY CUP ZIMA 2020/2021

2021/03/06

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary
6/2 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 6/2
2 Kolejka 1 Pytel Cezary
Doliński Krzysztof
Trzaskoma Mateusz
Składowski Patryk
6/2 Pytel Cezary
Doliński Krzysztof 6/2
3 Kolejka 2 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Trzaskoma Mateusz
Składowski Patryk
6/0 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 6/0
4 Kolejka 2 Pytel Cezary
Doliński Krzysztof
Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary
4/6 Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary 6/4
5 Kolejka 3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Pytel Cezary
Doliński Krzysztof
7/5 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 7/5
6 Kolejka 3 Trzaskoma Mateusz
Składowski Patryk
Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary
3/6 Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary 6/3
Grupa B
7 Kolejka 1 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
3/6 Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik 6/3
8 Kolejka 1 Kozłowski Artur
Kozanecki Krzysztof
Goździkowski Rafał
Różański Roman
4/6 Goździkowski Rafał
Różański Roman 6/4
9 Kolejka 2 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
Goździkowski Rafał
Różański Roman
6/1 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard 6/1
10 Kolejka 2 Kozłowski Artur
Kozanecki Krzysztof
Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
5/7 Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik 7/5
11 Kolejka 3 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
Kozłowski Artur
Kozanecki Krzysztof
6/3 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard 6/3
12 Kolejka 3 Goździkowski Rafał
Różański Roman
Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
6/4 Goździkowski Rafał
Różański Roman 6/4
Grupa C
13 Kolejka 1 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Kuźmiński Mikołaj
Mołdawa Jan
9/1 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir 9/1
14 Kolejka 2 Chudon Przemysław
Paluszewski Artur
Kuźmiński Mikołaj
Mołdawa Jan
9/2 Chudon Przemysław
Paluszewski Artur 9/2
15 Kolejka 3 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Chudon Przemysław
Paluszewski Artur
6/9 Chudon Przemysław
Paluszewski Artur 9/6
Drabinka finałowa
16 1/4 finału Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary
Chudon Przemysław
Paluszewski Artur
6/4 6/7 10/4 Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary 6/4 6/7 10/4
17 1/4 finału Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
6/3 5/7 6/10 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir 3/6 7/5 10/6
18 1/2 finału Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Witeszczak Bartłomiej
Witeszczak Cezary
7/6 6/3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 7/6 6/3
19 1/2 finału Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
4/6 4/6 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard 6/4 6/4
20 finał Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
6/4 6/7 2/10 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard 4/6 7/6 10/2
 
 
 

Wyróżnione oferty