BIELANY CUP LATO '21

2021/07/17

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz
Byrka Grzegorz
Czyżewski Tomasz
6/3 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz 6/3
2 Kolejka 1 Bernatowicz Andrzej
Paluszewski Artur
Kosy Krzysztof
Janas Tomasz
7/6 Bernatowicz Andrzej
Paluszewski Artur 7/6
3 Kolejka 2 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz
Kosy Krzysztof
Janas Tomasz
6/3 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz 6/3
4 Kolejka 2 Bernatowicz Andrzej
Paluszewski Artur
Byrka Grzegorz
Czyżewski Tomasz
5/7 Byrka Grzegorz
Czyżewski Tomasz 7/5
5 Kolejka 3 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz
Bernatowicz Andrzej
Paluszewski Artur
6/2 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz 6/2
6 Kolejka 3 Kosy Krzysztof
Janas Tomasz
Byrka Grzegorz
Czyżewski Tomasz
6/4 Kosy Krzysztof
Janas Tomasz 6/4
Grupa B
7 Kolejka 1 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Izdebski Radek
Marcinkowski Antek
6/3 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/3
8 Kolejka 1 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
7/6 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał 7/6
9 Kolejka 2 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
6/0 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/0
10 Kolejka 2 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
Izdebski Radek
Marcinkowski Antek
6/1 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał 6/1
11 Kolejka 3 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
6/2 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/2
12 Kolejka 3 Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
Izdebski Radek
Marcinkowski Antek
6/0 Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej 6/0
Grupa C
13 Kolejka 1 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
1/6 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/1
14 Kolejka 2 Kłos Przemysław
Piekarski Adam
Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
1/6 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/1
15 Kolejka 3 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Kłos Przemysław
Piekarski Adam
7/6 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir 7/6
Grupa D
16 Kolejka 1 Lutkowski Radosław
Pośnik Ryszard
Baryłowski Krzysztof
Kokoszek Robert
6/1 Lutkowski Radosław
Pośnik Ryszard 6/1
17 Kolejka 2 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
Baryłowski Krzysztof
Kokoszek Robert
6/2 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 6/2
18 Kolejka 3 Lutkowski Radosław
Pośnik Ryszard
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
1/6 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 6/1
Drabinka finałowa
19 1/8 finału Lutkowski Radosław
Pośnik Ryszard
Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
4/0 3/4 10/3 Lutkowski Radosław
Pośnik Ryszard 4/0 3/4 10/3
20 1/8 finału Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Byrka Grzegorz
Czyżewski Tomasz
4/3 4/3 Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir 4/3 4/3
21 1/8 finału Baryłowski Krzysztof
Kokoszek Robert
Kosy Krzysztof
Janas Tomasz
1/4 0/4 Kosy Krzysztof
Janas Tomasz 4/1 4/0
22 1/8 finału Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
Kłos Przemysław
Piekarski Adam
4/0 4/0 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał 4/0 4/0
23 1/4 finału Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz
Lutkowski Radosław
Pośnik Ryszard
4/1 4/1 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz 4/1 4/1
24 1/4 finału Kamiński Andrzej
Zakolski Sławomir
Chudon Przemysław
Pytel Cezary
3/4 4/3 9/11 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 4/3 3/4 11/9
25 1/4 finału Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
Kosy Krzysztof
Janas Tomasz
4/2 4/0 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 4/2 4/0
26 1/4 finału Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
2/4 1/4 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 4/2 4/1
27 1/2 finału Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz
Chudon Przemysław
Pytel Cezary
4/2 4/1 Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz 4/2 4/1
28 1/2 finału Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
4/3 0/4 10/5 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 4/3 0/4 10/5
29 Finał Jaczewski Jacek
Rudnicki Arkadiusz
Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
0/4 4/2 6/10 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 4/0 2/4 10/6