OTWARTE MISTRZOSTWA A.M. TENIS

2021/09/04

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Olczak Waldemar
Bieniak Jerzy
6/1 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/1
2 Kolejka 2 Rak Adam
Matras Piotr
Olczak Waldemar
Bieniak Jerzy
6/2 Rak Adam
Matras Piotr 6/2
3 Kolejka 3 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Rak Adam
Matras Piotr
6/0 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/0
Grupa B
4 Kolejka 1 Magoś Krystian
Zakolski Sławomir
Gierasimiuk Marcin
Korgul Adam
6/1 Magoś Krystian
Zakolski Sławomir 6/1
5 Kolejka 2 Borowy Artur
Dziurda Waldemar
Gierasimiuk Marcin
Korgul Adam
6/1 Borowy Artur
Dziurda Waldemar 6/1
6 Kolejka 3 Magoś Krystian
Zakolski Sławomir
Borowy Artur
Dziurda Waldemar
7/5 Magoś Krystian
Zakolski Sławomir 7/5
Grupa C
7 Kolejka 1 Kwiek Maciej
Piekarski Adam
Hashimoto Kazuya
Rutkowski Piotrr
3/6 Hashimoto Kazuya
Rutkowski Piotrr 6/3
8 Kolejka 2 Jasiński Jan
Szafirowicz Milan
Hashimoto Kazuya
Rutkowski Piotrr
5/7 Hashimoto Kazuya
Rutkowski Piotrr 7/5
9 Kolejka 3 Kwiek Maciej
Piekarski Adam
Jasiński Jan
Szafirowicz Milan
6/3 Kwiek Maciej
Piekarski Adam 6/3
Grupa D
10 Kolejka 1 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
Janas Tomasz
Zając Krzysztof
7/5 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 7/5
11 Kolejka 2 Grabowski Hubert
Vargas David
Janas Tomasz
Zając Krzysztof
6/4 Grabowski Hubert
Vargas David 6/4
12 Kolejka 3 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
Grabowski Hubert
Vargas David
6/4 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 6/4
Grupa E
13 Kolejka 1 Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur
Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
6/4 Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur 6/4
14 Kolejka 2 Krzyżański Piotr
Metzger Andrzej
Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
6/2 Krzyżański Piotr
Metzger Andrzej 6/2
15 Kolejka 3 Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur
Krzyżański Piotr
Metzger Andrzej
6/4 Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur 6/4
Grupa F
16 Kolejka 1 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
Daczko Michał
Ostrowski Piotr
6/3 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał 6/3
17 Kolejka 2 Rocki Grzegorz
Piatkiewicz Marcin
Daczko Michał
Ostrowski Piotr
3/6 Daczko Michał
Ostrowski Piotr 6/3
18 Kolejka 3 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
Rocki Grzegorz
Piatkiewicz Marcin
6/4 Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał 6/4
Drabinka finałowa
19 1/16 finału Jasiński Jan
Szafirowicz Milan
Rocki Grzegorz
Piatkiewicz Marcin
2/4 1/4 Rocki Grzegorz
Piatkiewicz Marcin 4/2 4/1
20 1/16 finału Olczak Waldemar
Bieniak Jerzy
Gierasimiuk Marcin
Korgul Adam
1/4 2/4 Gierasimiuk Marcin
Korgul Adam 4/1 4/2
21 1/8 finału Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Rocki Grzegorz
Piatkiewicz Marcin
4/0 4/0 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 4/0 4/0
22 1/8 finału Krzyżański Piotr
Metzger Andrzej
Borowy Artur
Dziurda Waldemar
4/2 1/4 6/10 Borowy Artur
Dziurda Waldemar 2/4 4/1 10/6
23 1/8 finału Hashimoto Kazuya
Rutkowski Piotrr
Daczko Michał
Ostrowski Piotr
3/4 4/2 3/10 Daczko Michał
Ostrowski Piotr 4/3 2/4 10/3
24 1/8 finału Nawrocki Mateusz
Witeszczak Bartłomiej
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
4/2 3/4 3/10 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 2/4 4/3 10/3
25 1/8 finału Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur
Gierasimiuk Marcin
Korgul Adam
walkower Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur walkower
26 1/8 finału Grabowski Hubert
Vargas David
Rybicki Jarosław
Szymczykiewicz Michał
4/3 4/2 Grabowski Hubert
Vargas David 4/3 4/2
27 1/8 finału Rak Adam
Matras Piotr
Kwiek Maciej
Piekarski Adam
4/3 2/4 10/7 Rak Adam
Matras Piotr 4/3 2/4 10/7
28 1/8 finału Janas Tomasz
Zając Krzysztof
Magoś Krystian
Zakolski Sławomir
1/4 3/4 Magoś Krystian
Zakolski Sławomir 4/1 4/3
29 1/4 finału Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Borowy Artur
Dziurda Waldemar
4/2 3/4 7/10 Borowy Artur
Dziurda Waldemar 2/4 4/3 10/7
30 1/4 finału Daczko Michał
Ostrowski Piotr
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
1/4 4/2 6/10 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 4/1 2/4 10/6
31 1/4 finału Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur
Grabowski Hubert
Vargas David
4/2 4/0 Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur 4/2 4/0
32 1/4 finału Rak Adam
Matras Piotr
Magoś Krystian
Zakolski Sławomir
2/4 2/4 Magoś Krystian
Zakolski Sławomir 4/2 4/2
33 1/2 finału Borowy Artur
Dziurda Waldemar
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
2/4 1/4 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 4/2 4/1
34 1/2 finału Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur
Magoś Krystian
Zakolski Sławomir
4/3 3/4 10/8 Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur 4/3 3/4 10/8
35 Finał Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary
Naskręcki Leszek
Paluszewski Artur
3/4 4/1 10/6 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Cezary 3/4 4/1 10/6