TENES MIKST CUP

2021/08/28

DEBEL MIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
0/9 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 9/0
2 Kolejka 2 Aniołkowska Małgorzata
Hampejs Dawid
Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
2/9 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 9/2
3 Kolejka 3 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Aniołkowska Małgorzata
Hampejs Dawid
9/8 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 9/8
Grupa B
4 Kolejka 1 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin
Golonko Sylwia
Mironowicz Igor
6/2 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin 6/2
5 Kolejka 1 Szczepaniak Justyna
Pecht Łukasz
Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek
3/6 Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek 6/3
6 Kolejka 2 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin
Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek
3/6 Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek 6/3
7 Kolejka 2 Szczepaniak Justyna
Pecht Łukasz
Golonko Sylwia
Mironowicz Igor
6/3 Szczepaniak Justyna
Pecht Łukasz 6/3
8 Kolejka 3 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin
Szczepaniak Justyna
Pecht Łukasz
6/1 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin 6/1
9 Kolejka 3 Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek
Golonko Sylwia
Mironowicz Igor
6/2 Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek 6/2
Grupa C
10 Kolejka 1 Senderowicz Julia
Godlewski Piotr
Sobocińska Aleksandra
Rak Adam
9/2 Senderowicz Julia
Godlewski Piotr 9/2
11 Kolejka 2 Dudek Jan
Wasilewicz Iga
Sobocińska Aleksandra
Rak Adam
9/4 Dudek Jan
Wasilewicz Iga 9/4
12 Kolejka 3 Senderowicz Julia
Godlewski Piotr
Dudek Jan
Wasilewicz Iga
9/8 Senderowicz Julia
Godlewski Piotr 9/8
Grupa D
13 Kolejka 1 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Dembicka Anna
Tsivhun Roman
4/6 Dembicka Anna
Tsivhun Roman 6/4
14 Kolejka 1 Chodkiewicz Paulina
Reit Paweł
Dziurda Ewa
Dziurda Jakub
2/6 Dziurda Ewa
Dziurda Jakub 6/2
15 Kolejka 2 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Dziurda Ewa
Dziurda Jakub
4/6 Dziurda Ewa
Dziurda Jakub 6/4
16 Kolejka 2 Chodkiewicz Paulina
Reit Paweł
Dembicka Anna
Tsivhun Roman
6/4 Chodkiewicz Paulina
Reit Paweł 6/4
17 Kolejka 3 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Chodkiewicz Paulina
Reit Paweł
6/3 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał 6/3
18 Kolejka 3 Dziurda Ewa
Dziurda Jakub
Dembicka Anna
Tsivhun Roman
3/6 Dembicka Anna
Tsivhun Roman 6/3
Drabinka finałowa
19 1/4 finału Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Dudek Jan
Wasilewicz Iga
6/4 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 6/4
20 1/4 finału Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin
Dembicka Anna
Tsivhun Roman
6/2 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin 6/2
21 1/4 finału Senderowicz Julia
Godlewski Piotr
Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
6/3 Senderowicz Julia
Godlewski Piotr 6/3
22 1/4 finału Dziurda Ewa
Dziurda Jakub
Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek
3/6 Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek 6/3
23 1/2 finału Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin
2/6 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin 6/2
24 1/2 finału Senderowicz Julia
Godlewski Piotr
Wilczyńska Elżbieta
Izdebski Radek
6/1 Senderowicz Julia
Godlewski Piotr 6/1
25 Finał Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin
Senderowicz Julia
Godlewski Piotr
6/3 Wolosz Zuzanna
Jabłoński Marcin 6/3