4. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec

2021/09/03 - 2021/09/05

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Galas Daniel Pająk Michał 4/0 4/0 Galas Daniel 4/0 4/0
2 Kolejka 2 Baranowski Artur Pająk Michał 0/4 4/1 10:7 Baranowski Artur 0/4 4/1 10:7
3 Kolejka 3 Galas Daniel Baranowski Artur 4/1 4/0 Galas Daniel 4/1 4/0
Grupa B
4 Kolejka 1 Kazberuk Łukasz Wildner Kacper 4/0 4/1 Kazberuk Łukasz 4/0 4/1
5 Kolejka 2 Czembrowski Paweł Wildner Kacper 4/1 4/2 Czembrowski Paweł 4/1 4/2
6 Kolejka 3 Kazberuk Łukasz Czembrowski Paweł 4/2 4/1 Kazberuk Łukasz 4/2 4/1
Grupa C
7 Kolejka 1 Waszkiewicz Jarosław Markiewicz Andrzej 4/0 4/1 Waszkiewicz Jarosław 4/0 4/1
8 Kolejka 2 Mitroszewski Aleksander Markiewicz Andrzej 4/0 3/4 10:4 Mitroszewski Aleksander 4/0 3/4 10:4
9 Kolejka 3 Waszkiewicz Jarosław Mitroszewski Aleksander 4/1 4/2 Waszkiewicz Jarosław 4/1 4/2
Grupa D
10 Kolejka 1 Lisek Wojciech Karbowski Miłosz 4/1 4/2 Lisek Wojciech 4/1 4/2
11 Kolejka 2 Ginter Filip Karbowski Miłosz 1/4 0/4 Karbowski Miłosz 4/1 4/0
12 Kolejka 3 Lisek Wojciech Ginter Filip 4/0 4/0 Lisek Wojciech 4/0 4/0
Grupa E
13 Kolejka 1 Lech Emanuel Gaiński Paweł 3/4 4/3 6:10 Gaiński Paweł 4/3 3/4 10:6
14 Kolejka 2 Gryc Bartłomiej Gaiński Paweł 1/4 0/4 Gaiński Paweł 4/1 4/0
15 Kolejka 3 Lech Emanuel Gryc Bartłomiej 4/1 4/3 Lech Emanuel 4/1 4/3
Grupa F
16 Kolejka 1 Jabłonowski Kamil Pająk Kacper 4/2 4/0 Jabłonowski Kamil 4/2 4/0
17 Kolejka 2 Hościłowicz Piotr Pająk Kacper 4/2 4/1 Hościłowicz Piotr 4/2 4/1
18 Kolejka 3 Jabłonowski Kamil Hościłowicz Piotr 4/2 4/2 Jabłonowski Kamil 4/2 4/2
Grupa G
19 Kolejka 1 Czembrowski Piotr Kowalski Jan Tomasz 4/1 4/3 Czembrowski Piotr 4/1 4/3
20 Kolejka 2 Lebejko Andrzej Kowalski Jan Tomasz 1/4 4/1 5:10 Kowalski Jan Tomasz 4/1 1/4 10:5
21 Kolejka 3 Czembrowski Piotr Lebejko Andrzej 4/0 4/3 Czembrowski Piotr 4/0 4/3
Grupa H
22 Kolejka 1 Krasowski Artur Wdziękoński Szymon 4/0 4/1 Krasowski Artur 4/0 4/1
23 Kolejka 1 Ziętkowski Kacper Dąbrowski Artur 4/0 4/3 Ziętkowski Kacper 4/0 4/3
24 Kolejka 2 Krasowski Artur Dąbrowski Artur 4/1 3/4 10:7 Krasowski Artur 4/1 3/4 10:7
25 Kolejka 2 Ziętkowski Kacper Wdziękoński Szymon 4/2 4/1 Ziętkowski Kacper 4/2 4/1
26 Kolejka 3 Krasowski Artur Ziętkowski Kacper 4/1 4/0 Krasowski Artur 4/1 4/0
27 Kolejka 3 Dąbrowski Artur Wdziękoński Szymon 4/2 2/4 10:6 Dąbrowski Artur 4/2 2/4 10:6
Drabinka finałowa
28 1/8 finału Galas Daniel Ziętkowski Kacper 4/0 4/1 Galas Daniel 4/0 4/1
29 1/8 finału Gaiński Paweł Karbowski Miłosz 4/2 4/2 Gaiński Paweł 4/2 4/2
30 1/8 finału Waszkiewicz Jarosław Hościłowicz Piotr 4/2 4/2 Waszkiewicz Jarosław 4/2 4/2
31 1/8 finału Czembrowski Piotr Czembrowski Paweł 4/1 4/3 Czembrowski Piotr 4/1 4/3
32 1/8 finału Krasowski Artur Baranowski Artur 4/2 1/4 8:10 Baranowski Artur 2/4 4/1 10:8
33 1/8 finału Lisek Wojciech Lech Emanuel 2/4 2/4 Lech Emanuel 4/2 4/2
34 1/8 finału Jabłonowski Kamil Mitroszewski Aleksander 4/2 4/2 Jabłonowski Kamil 4/2 4/2
35 1/8 finału Kazberuk Łukasz Kowalski Jan Tomasz 4/1 4/1 Kazberuk Łukasz 4/1 4/1
36 1/4 finału Galas Daniel Gaiński Paweł walkower Galas Daniel walkower
37 1/4 finału Waszkiewicz Jarosław Czembrowski Piotr 4/1 4/0 Waszkiewicz Jarosław 4/1 4/0
38 1/4 finału Baranowski Artur Lech Emanuel 1/4 0/4 Lech Emanuel 4/1 4/0
39 1/4 finału Jabłonowski Kamil Kazberuk Łukasz 2/4 1/4 Kazberuk Łukasz 4/2 4/1
40 1/2 finału Galas Daniel Waszkiewicz Jarosław 3/4 4/1 10:6 Galas Daniel 3/4 4/1 10:6
41 1/2 finału Lech Emanuel Kazberuk Łukasz 1/4 1/4 Kazberuk Łukasz 4/1 4/1
42 Finał Galas Daniel Kazberuk Łukasz 4/2 0/4 9:11 Kazberuk Łukasz 2/4 4/0 11:9