Mazury CUP Ełk

2021/08/07 - 2021/08/08

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Osowski Jakub Siwik Tadeusz 9/1 Osowski Jakub 9/1
2 1/16 finału Wojciechowski Jakub Jaskuła Mariusz 9/4 Wojciechowski Jakub 9/4
3 1/16 finału Skrodzki Artur Buksa Kamil 5/9 Buksa Kamil 9/5
4 1/16 finału Gardocki Damian Cegiełka Andrzej 1/9 Cegiełka Andrzej 9/1
5 1/16 finału Daszkiewicz Paweł Pisarski Tomasz 1/9 Pisarski Tomasz 9/1
6 1/16 finału Kazberuk Łukasz Miezianko Krzysztof 9/2 Kazberuk Łukasz 9/2
7 1/16 finału Lisek Wojciech Szyszkowski Tomasz 9/5 Lisek Wojciech 9/5
8 1/16 finału Nartowicz Lukasz Wrzyszcz Szymon 2/9 Wrzyszcz Szymon 9/2
9 1/16 finału Tertel Tomasz Ryszkiewicz Dariusz 9/4 Tertel Tomasz 9/4
10 1/16 finału Wdziękoński Szymon Topczewski Jan 3/9 Topczewski Jan 9/3
11 1/16 finału Misztalewski Mirosław Rydzewski Robert 9/3 Misztalewski Mirosław 9/3
12 1/16 finału Chałko Paweł Sepko Bogdan 9/4 Chałko Paweł 9/4
13 1/16 finału Osowski Andrzej Sołtys Grzegorz 4/9 Sołtys Grzegorz 9/4
14 1/16 finału Lipka Paweł Krasowski Artur 3/9 Krasowski Artur 9/3
15 1/16 finału Graczyk Sławomir Niesterowicz Tadeusz 9/2 Graczyk Sławomir 9/2
16 1/16 finału Czernialis Paweł Lewandowska Karolina 9/2 Czernialis Paweł 9/2
17 1/8 finału Osowski Jakub Wojciechowski Jakub 9/5 Osowski Jakub 9/5
18 1/8 finału Buksa Kamil Cegiełka Andrzej 2/9 Cegiełka Andrzej 9/2
19 1/8 finału Pisarski Tomasz Kazberuk Łukasz 1/9 Kazberuk Łukasz 9/1
20 1/8 finału Lisek Wojciech Wrzyszcz Szymon 4/9 Wrzyszcz Szymon 9/4
21 1/8 finału Tertel Tomasz Topczewski Jan 9/5 Tertel Tomasz 9/5
22 1/8 finału Misztalewski Mirosław Chałko Paweł 3/9 Chałko Paweł 9/3
23 1/8 finału Sołtys Grzegorz Krasowski Artur 9/5 Sołtys Grzegorz 9/5
24 1/8 finału Graczyk Sławomir Czernialis Paweł 9/6 Graczyk Sławomir 9/6
25 1/4 finału Osowski Jakub Cegiełka Andrzej 9/3 Osowski Jakub 9/3
26 1/4 finału Kazberuk Łukasz Wrzyszcz Szymon 3/9 Wrzyszcz Szymon 9/3
27 1/4 finału Tertel Tomasz Chałko Paweł 9/6 Tertel Tomasz 9/6
28 1/4 finału Sołtys Grzegorz Graczyk Sławomir 9/8 Sołtys Grzegorz 9/8
29 1/2 finału Osowski Jakub Wrzyszcz Szymon 8/9 Wrzyszcz Szymon 9/8
30 1/2 finału Tertel Tomasz Sołtys Grzegorz 5/9 Sołtys Grzegorz 9/5
31 Finał Wrzyszcz Szymon Sołtys Grzegorz 9/1 Wrzyszcz Szymon 9/1
Drabinka do tyłu
32 1/128 finału Siwik Tadeusz Jaskuła Mariusz 6/3 Siwik Tadeusz 6/3
33 1/128 finału Skrodzki Artur Gardocki Damian 6/4 Skrodzki Artur 6/4
34 1/128 finału Daszkiewicz Paweł Miezianko Krzysztof 6/4 Daszkiewicz Paweł 6/4
35 1/128 finału Szyszkowski Tomasz Nartowicz Lukasz 6/7 Nartowicz Lukasz 7/6
36 1/128 finału Ryszkiewicz Dariusz Wdziękoński Szymon 7/9 Wdziękoński Szymon 9/7
37 1/128 finału Rydzewski Robert Sepko Bogdan 6/0 Rydzewski Robert 6/0
38 1/128 finału Osowski Andrzej Lipka Paweł 6/4 Osowski Andrzej 6/4
39 1/128 finału Niesterowicz Tadeusz Lewandowska Karolina 6/1 Niesterowicz Tadeusz 6/1
40 1/64 finału Siwik Tadeusz Czernialis Paweł 2/6 Czernialis Paweł 6/2
41 1/64 finału Skrodzki Artur Krasowski Artur 2/6 Krasowski Artur 6/2
42 1/64 finału Daszkiewicz Paweł Misztalewski Mirosław 6/2 Daszkiewicz Paweł 6/2
43 1/64 finału Nartowicz Lukasz Topczewski Jan Topczewski Jan
44 1/64 finału Wdziękoński Szymon Lisek Wojciech 0/6 Lisek Wojciech 6/0
45 1/64 finału Rydzewski Robert Pisarski Tomasz 6/3 Rydzewski Robert 6/3
46 1/64 finału Osowski Andrzej Buksa Kamil 6/3 Osowski Andrzej 6/3
47 1/64 finału Niesterowicz Tadeusz Wojciechowski Jakub 2/6 Wojciechowski Jakub 6/2
48 1/32 finału Czernialis Paweł Krasowski Artur Czernialis Paweł
49 1/32 finału Daszkiewicz Paweł Topczewski Jan 6/3 Daszkiewicz Paweł 6/3
50 1/32 finału Lisek Wojciech Rydzewski Robert Lisek Wojciech
51 1/32 finału Osowski Andrzej Wojciechowski Jakub 3/6 Wojciechowski Jakub 6/3
52 1/16 finału Kazberuk Łukasz Czernialis Paweł Czernialis Paweł
53 1/16 finału Cegiełka Andrzej Daszkiewicz Paweł 6/4 Cegiełka Andrzej 6/4
54 1/16 finału Graczyk Sławomir Lisek Wojciech 6/6 krecz Lisek Wojciech 6/6 krecz
55 1/16 finału Chałko Paweł Wojciechowski Jakub 8/9 Wojciechowski Jakub 9/8
56 1/8 finału Czernialis Paweł Cegiełka Andrzej 9/4 Czernialis Paweł 9/4
57 1/8 finału Lisek Wojciech Wojciechowski Jakub 7/5 Lisek Wojciech 7/5
58 1/4 finału Czernialis Paweł Tertel Tomasz 9/4 Czernialis Paweł 9/4
59 1/4 finału Lisek Wojciech Osowski Jakub 3/6 Osowski Jakub 6/3
60 1/2 finału Czernialis Paweł Osowski Jakub 4/6 Osowski Jakub 6/4