II BIELANY CUP ZIMA 2021/2022

2022/02/19

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek
6/1 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/1
2 Kolejka 1 Kostuj Paweł
Zakrzewski Waldemar
Marushka Alina
Mackiewicz Jan
6/3 Kostuj Paweł
Zakrzewski Waldemar 6/3
3 Kolejka 2 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Marushka Alina
Mackiewicz Jan
6/0 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/0
4 Kolejka 2 Kostuj Paweł
Zakrzewski Waldemar
Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek
1/6 Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek 6/1
5 Kolejka 3 Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Kostuj Paweł
Zakrzewski Waldemar
6/1 Chudon Przemysław
Pytel Cezary 6/1
6 Kolejka 3 Marushka Alina
Mackiewicz Jan
Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek
0/6 Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek 6/0
Grupa B
7 Kolejka 1 Sewostianik Krzysztof
Wąsowski Krzysztof
Czyż Karolina
Pastryk Katarzyna
6/0 Sewostianik Krzysztof
Wąsowski Krzysztof 6/0
8 Kolejka 1 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor
Lewczuk Adam
Nawrocki Mateusz
6/1 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor 6/1
9 Kolejka 2 Sewostianik Krzysztof
Wąsowski Krzysztof
Lewczuk Adam
Nawrocki Mateusz
6/2 Sewostianik Krzysztof
Wąsowski Krzysztof 6/2
10 Kolejka 2 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor
Czyż Karolina
Pastryk Katarzyna
6/0 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor 6/0
11 Kolejka 3 Sewostianik Krzysztof
Wąsowski Krzysztof
Janiak Łukasz
Savvides Wiktor
3/6 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor 6/3
12 Kolejka 3 Lewczuk Adam
Nawrocki Mateusz
Czyż Karolina
Pastryk Katarzyna
6/4 Lewczuk Adam
Nawrocki Mateusz 6/4
Grupa C
13 Kolejka 1 Kałuża Krzysztof
Zakolski Sławomir
Byrka Grzegorz
Kuźmiński Mikołaj
6/4 Kałuża Krzysztof
Zakolski Sławomir 6/4
14 Kolejka 1 Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz
Borowy Beata
Kowalczyk Katarzyna
6/4 Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz 6/4
15 Kolejka 2 Kałuża Krzysztof
Zakolski Sławomir
Borowy Beata
Kowalczyk Katarzyna
6/2 Kałuża Krzysztof
Zakolski Sławomir 6/2
16 Kolejka 2 Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz
Byrka Grzegorz
Kuźmiński Mikołaj
6/3 Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz 6/3
17 Kolejka 3 Kałuża Krzysztof
Zakolski Sławomir
Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz
4/6 Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz 6/4
18 Kolejka 3 Borowy Beata
Kowalczyk Katarzyna
Byrka Grzegorz
Kuźmiński Mikołaj
6/4 Borowy Beata
Kowalczyk Katarzyna 6/4
Drabinka finałowa
19 1/4 finału Kałuża Krzysztof
Zakolski Sławomir
Janiak Łukasz
Savvides Wiktor
4/1 2/4 7/10 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor 1/4 4/2 10/7
20 1/4 finału Sewostianik Krzysztof
Wąsowski Krzysztof
Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek
0/4 2/4 Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek 4/0 4/2
21 1/2 finału Chudon Przemysław
Pytel Cezary
Janiak Łukasz
Savvides Wiktor
1/4 2/4 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor 4/1 4/2
22 1/2 finału Buczyńska Aleksandra
Izdebski Radek
Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz
4/1 3/4 9/11 Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz 1/4 4/3 11/9
23 finał Janiak Łukasz
Savvides Wiktor
Doliński Krzysztof
Szałowski Tomasz
6/1 Janiak Łukasz
Savvides Wiktor 6/1
 
 
 

Wyróżnione oferty