Singlowy Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrz Dzielnicy Praga Płd.

2021/10/16

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/32 finału Kaczmarski Grzegorz Jaskuła Paweł 6/2 6/3 Kaczmarski Grzegorz 6/2 6/3
2 1/32 finału Olenderek Norbert Chukhray Serhiy V/O Chukhray Serhiy walkower
3 1/32 finału Chojecki Rafał Chłopik Jakub 6/4 6/3 Chojecki Rafał 6/4 6/3
4 1/32 finału Sikorski Waldemar Trojanowski Piotr 2/6 2/6 Trojanowski Piotr 6/2 6/2
5 1/32 finału Dębski Konrad Pogorzelski Karol 6/2 6/4 Dębski Konrad 6/2 6/4
6 1/32 finału Kizler Tomasz Wamil Damian 6/4 6/2 Kizler Tomasz 6/4 6/2
7 1/32 finału Piekarski Adam Gawryszewska Julia 6/4 6/2 Piekarski Adam 6/4 6/2
8 1/16 finału Górkier Maciej Wnękowski Daniel 6/2 5/2 krecz/2 Wnękowski Daniel 2/6 2/5 krecz/1
9 1/16 finału Jednacz Lena Sochaczewski Marcin 6/3 6/3 Jednacz Lena 6/3 6/3
10 1/16 finału Jednacz Leon Stafijowski Franciszek 6/2 6/2 Jednacz Leon 6/2 6/2
11 1/16 finału Dawidczyk Damian Wiśniewski Łukasz 4/6 3/6 Wiśniewski Łukasz 6/4 6/3
12 1/16 finału Zaręba Maciej Kaczmarski Grzegorz 6/4 6/4 Zaręba Maciej 6/4 6/4
13 1/16 finału Żebrowski Marcin Stosio Mariusz 6/2 6/2 Żebrowski Marcin 6/2 6/2
14 1/16 finału Kłos Tomasz Kościuk Żaklina 6/3 6/3 Kłos Tomasz 6/3 6/3
15 1/16 finału Maya Oscar Sitarz Rafał 3/6 3/6 Sitarz Rafał 6/3 6/3
16 1/16 finału Gorloff Filip Dębski Maciej 4/6 5/7 Dębski Maciej 6/4 7/5
17 1/16 finału Chukhray Serhiy Daszkiewicz Szymon 3/6 2/6 Daszkiewicz Szymon 6/3 6/2
18 1/16 finału Mróz Sławomir Chojecki Rafał 6/3 6/3 Mróz Sławomir 6/3 6/3
19 1/16 finału Trojanowski Piotr Postek Arkadiusz 6/4 3/6 7:4 Trojanowski Piotr 6/4 3/6 7:4
20 1/16 finału Stosio Michał Dębski Konrad 6/3 6/3 Stosio Michał 6/3 6/3
21 1/16 finału Chłopik Michał Jednacz Dariusz 4/6 4/6 Jednacz Dariusz 6/4 6/4
22 1/16 finału Krajewski Zbigniew Kizler Tomasz 6/3 6/3 Krajewski Zbigniew 6/3 6/3
23 1/16 finału Piekarski Adam Ciszewski Jacek 3/6 4/6 Ciszewski Jacek 6/3 6/4
24 1/8 finału Wnękowski Daniel Jednacz Lena 2/6 2/6 Jednacz Lena 6/2 6/2
25 1/8 finału Jednacz Leon Wiśniewski Łukasz 7/6(1) 6/3 Jednacz Leon 7/6(1) 6/3
26 1/8 finału Zaręba Maciej Żebrowski Marcin 6/3 5/5 krecz/1 Zaręba Maciej 6/3 5/5 krecz/1
27 1/8 finału Kłos Tomasz Sitarz Rafał 3/6 5/7 Sitarz Rafał 6/3 7/5
28 1/8 finału Dębski Maciej Daszkiewicz Szymon 5/7 4/6 Daszkiewicz Szymon 7/5 6/4
29 1/8 finału Mróz Sławomir Trojanowski Piotr 6/3 6/4 Mróz Sławomir 6/3 6/4
30 1/8 finału Stosio Michał Jednacz Dariusz 4/6 5/7 Jednacz Dariusz 6/4 7/5
31 1/8 finału Krajewski Zbigniew Ciszewski Jacek 4/6 7/6(5) 5/7 Ciszewski Jacek 6/4 6/7(5) 7/5
32 1/4 finału Jednacz Lena Jednacz Leon 3/6 4/6 Jednacz Leon 6/3 6/4
33 1/4 finału Zaręba Maciej Sitarz Rafał 7/6(4) 5/4 krecz/1 Zaręba Maciej 7/6(4) 5/4 krecz/1
34 1/4 finału Daszkiewicz Szymon Mróz Sławomir 7/5 6/3 Daszkiewicz Szymon 7/5 6/3
35 1/4 finału Jednacz Dariusz Ciszewski Jacek 7/5 3/6 2:7 Ciszewski Jacek 5/7 6/3 7:2
36 1/2 finału Jednacz Leon Zaręba Maciej 7/5 7/6(3) Jednacz Leon 7/5 7/6(3)
37 1/2 finału Daszkiewicz Szymon Ciszewski Jacek 7/6(4) 6/2 Daszkiewicz Szymon 7/6(4) 6/2
38 finał Jednacz Leon Daszkiewicz Szymon 6/1 4/6 4:10 Daszkiewicz Szymon 1/6 6/4 10:4
 
 
 

Wyróżnione oferty