TENES MIKST CUP

2021/10/16

DEBEL MIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Szczepaniak Justyna
Rybicki Jarosław
Sobiech Gabriela
Sobiech Jarosław
1/6 Sobiech Gabriela
Sobiech Jarosław 6/1
2 Kolejka 1 Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz
Hinz Kalina
Hinz Krzysztof
7/5 Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz 7/5
3 Kolejka 2 Szczepaniak Justyna
Rybicki Jarosław
Hinz Kalina
Hinz Krzysztof
6/3 Szczepaniak Justyna
Rybicki Jarosław 6/3
4 Kolejka 2 Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz
Sobiech Gabriela
Sobiech Jarosław
6/0 Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz 6/0
5 Kolejka 3 Szczepaniak Justyna
Rybicki Jarosław
Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz
1/6 Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz 6/1
6 Kolejka 3 Hinz Kalina
Hinz Krzysztof
Sobiech Gabriela
Sobiech Jarosław
6/4 Hinz Kalina
Hinz Krzysztof 6/4
Grupa B
7 Kolejka 1 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Zienkiewicz Katarzyna
Kulczycki Bartosz
6/0 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 6/0
8 Kolejka 1 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
Kiełek Anna
Orłowski Norbert
6/1 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin 6/1
9 Kolejka 2 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Kiełek Anna
Orłowski Norbert
6/1 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 6/1
10 Kolejka 2 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
Zienkiewicz Katarzyna
Kulczycki Bartosz
6/0 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin 6/0
11 Kolejka 3 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
2/6 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin 6/2
12 Kolejka 3 Kiełek Anna
Orłowski Norbert
Zienkiewicz Katarzyna
Kulczycki Bartosz
6/0 Kiełek Anna
Orłowski Norbert 6/0
Grupa C
13 Kolejka 1 Wasilewicz Iga
Szymczykiewicz Michał
Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
2/6 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek 6/2
14 Kolejka 1 Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
Karasek Janina
Łomicz Robert
0/6 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/0
15 Kolejka 2 Wasilewicz Iga
Szymczykiewicz Michał
Karasek Janina
Łomicz Robert
7/6 Wasilewicz Iga
Szymczykiewicz Michał 7/6
16 Kolejka 2 Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
2/6 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek 6/2
17 Kolejka 3 Wasilewicz Iga
Szymczykiewicz Michał
Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
6/1 Wasilewicz Iga
Szymczykiewicz Michał 6/1
18 Kolejka 3 Karasek Janina
Łomicz Robert
Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
6/1 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/1
Grupa D
19 Kolejka 1 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Szurkawska Agata
Sakson Dariusz
6/0 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/0
20 Kolejka 1 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
Sidor Lidia
Mokrzycki Piotr
6/1 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/1
21 Kolejka 2 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Sidor Lidia
Mokrzycki Piotr
6/1 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/1
22 Kolejka 2 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
Szurkawska Agata
Sakson Dariusz
6/0 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/0
23 Kolejka 3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
6/3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
24 Kolejka 3 Sidor Lidia
Mokrzycki Piotr
Szurkawska Agata
Sakson Dariusz
6/0 Sidor Lidia
Mokrzycki Piotr 6/0
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz
Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
6/2 Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz 6/2
26 1/4 finału Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
3/6 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
27 1/4 finału Karasek Janina
Łomicz Robert
Sobiech Gabriela
Sobiech Jarosław
6/1 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/1
28 1/4 finału Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
6/2 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/2
29 1/2 finału Gracheva Svetlana
Kosowicz Łukasz
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
3/6 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
30 1/2 finału Karasek Janina
Łomicz Robert
Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
4/6 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/4
31 Finał Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur
3/6 Anusiewicz Kinga
Kozłowski Artur 6/3