Zakończenie sezonu letniego 2021

2021/10/03

03/10 (Niedz.)

STK Sopot

10:15
Kort nr 4 Mnichowska Beata / Kulbikowski Sebastian - Kasperek Kornelia / Kasperek Piotr (Grupa A, DEBEL MIKST) (M1)
Kort nr 5 Kieraj Alicja / Trzpis Bronisław - Bielska Joanna / Bielski Sławomir (Grupa B, DEBEL MIKST) (M4)
Kort nr 6 Mejzel Laura / Byzdra Mirek - Olkowska Barbara / Kuczyński Andrzej (Grupa C, DEBEL MIKST) (M7)
Kort nr 7 Radowska Hanna / Kaszubowski Wiesław - Rymkiewicz Ewa / Jankowski Piotr (Grupa D, DEBEL MIKST) (M10)
Kort nr 8 Kapusta Izabela / Bocian Marek - Pawłowicz Katarzyna / Guthmuller Julien (Grupa E, DEBEL MIKST) (M13)
Kort nr 10 Urta Beata / Smętek Mariusz - Rosinke Bożena / Tkaczyk Krzysztof (Grupa F, DEBEL MIKST) (M16)
Kort nr 11 Darska Agnieszka / Targowski Paweł - Peca Ewa / Peca Jarek (Grupa G, DEBEL MIKST) (M19)
Kort nr 12 Bigus Mariola / Bigus Andrzej - Zawadzka Maria / Zawadzki Rafał (Grupa H, DEBEL MIKST) (M22)
Kort nr 13 Maciejewska Grażyna / Koronowski Mariusz - Popławska Barbara / Popławski Andrzej (Grupa I, DEBEL MIKST) (M26)

11:00
Kort nr 4 Szopa Alicja / Gerlach Mariusz - Kasperek Kornelia / Kasperek Piotr (Grupa A, DEBEL MIKST) (M2)
Kort nr 5 Mejza Emilia / Moeller Christian - Bielska Joanna / Bielski Sławomir (Grupa B, DEBEL MIKST) (M5)
Kort nr 6 Boraczyńska Sandra / Pedrycz Wiesław - Olkowska Barbara / Kuczyński Andrzej (Grupa C, DEBEL MIKST) (M8)
Kort nr 7 Pić Grażyna / Pić Tomasz - Rymkiewicz Ewa / Jankowski Piotr (Grupa D, DEBEL MIKST) (M11)
Kort nr 8 Modzelewska Barbara / Wilamowski Włodzimierz - Pawłowicz Katarzyna / Guthmuller Julien (Grupa E, DEBEL MIKST) (M14)
Kort nr 10 Dziurda Ewa / Dziurda Waldemar - Rosinke Bożena / Tkaczyk Krzysztof (Grupa F, DEBEL MIKST) (M17)
Kort nr 11 Krzywkowska  / Krzywkowski Maksymilian - Peca Ewa / Peca Jarek (Grupa G, DEBEL MIKST) (M20)
Kort nr 12 Wesołowska Łucja / Pindelski Jarosław - Zawadzka Maria / Zawadzki Rafał (Grupa H, DEBEL MIKST) (M23)
Kort nr 13 Koralewska Ewa / Szlapa Grzegorz - Maciejewska Grażyna / Koronowski Mariusz (Grupa I, DEBEL MIKST) (M27)

11:45
Kort nr 4 Mnichowska Beata / Kulbikowski Sebastian - Szopa Alicja / Gerlach Mariusz (Grupa A, DEBEL MIKST) (M3)
Kort nr 5 Kieraj Alicja / Trzpis Bronisław - Mejza Emilia / Moeller Christian (Grupa B, DEBEL MIKST) (M6)
Kort nr 6 Mejzel Laura / Byzdra Mirek - Boraczyńska Sandra / Pedrycz Wiesław (Grupa C, DEBEL MIKST) (M9)
Kort nr 7 Radowska Hanna / Kaszubowski Wiesław - Pić Grażyna / Pić Tomasz (Grupa D, DEBEL MIKST) (M12)
Kort nr 8 Kapusta Izabela / Bocian Marek - Modzelewska Barbara / Wilamowski Włodzimierz (Grupa E, DEBEL MIKST) (M15)
Kort nr 10 Urta Beata / Smętek Mariusz - Dziurda Ewa / Dziurda Waldemar (Grupa F, DEBEL MIKST) (M18)
Kort nr 11 Darska Agnieszka / Targowski Paweł - Krzywkowska  / Krzywkowski Maksymilian (Grupa G, DEBEL MIKST) (M21)
Kort nr 12 Bigus Mariola / Bigus Andrzej - Wesołowska Łucja / Pindelski Jarosław (Grupa H, DEBEL MIKST) (M24)
Kort nr 13 Koralewska Ewa / Szlapa Grzegorz - Popławska Barbara / Popławski Andrzej (Grupa I, DEBEL MIKST) (M25)

12:30










13:15










14:00










14:45










15:30










16:15










17:00










17:45










18:30










19:15










20:00