TENES MIKST CUP

2021/12/18

DEBEL MIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Wilk Sylwia
Kozłowski Artur
Ślęzak Paula
Gidziński Marcin
9/3 Wilk Sylwia
Kozłowski Artur 9/3
2 Kolejka 2 Paprocka Wioletta
Zheravin Bohdan
Ślęzak Paula
Gidziński Marcin
9/3 Paprocka Wioletta
Zheravin Bohdan 9/3
3 Kolejka 3 Wilk Sylwia
Kozłowski Artur
Paprocka Wioletta
Zheravin Bohdan
9/7 Wilk Sylwia
Kozłowski Artur 9/7
Grupa B
4 Kolejka 1 Karasek Janina
Łomicz Robert
Lis Kinga
Tsvihun Roman
6/7(4) Lis Kinga
Tsvihun Roman 7/6(4)
5 Kolejka 1 Szczepaniak Justyna
Szczerbiński Cezary
Dziurda Maja
Weseman Joel
7/5 Szczepaniak Justyna
Szczerbiński Cezary 7/5
6 Kolejka 2 Karasek Janina
Łomicz Robert
Dziurda Maja
Weseman Joel
7/6(4) Karasek Janina
Łomicz Robert 7/6(4)
7 Kolejka 2 Szczepaniak Justyna
Szczerbiński Cezary
Lis Kinga
Tsvihun Roman
3/6 Lis Kinga
Tsvihun Roman 6/3
8 Kolejka 3 Karasek Janina
Łomicz Robert
Szczepaniak Justyna
Szczerbiński Cezary
6/4 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/4
9 Kolejka 3 Dziurda Maja
Weseman Joel
Lis Kinga
Tsvihun Roman
2/6 Lis Kinga
Tsvihun Roman 6/2
Grupa C
10 Kolejka 1 Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
6/4 Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał 6/4
11 Kolejka 1 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
6/1 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek 6/1
12 Kolejka 2 Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał
Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
6/0 Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał 6/0
13 Kolejka 2 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
6/1 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek 6/1
14 Kolejka 3 Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał
Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
0/6 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek 6/0
15 Kolejka 3 Aniołkowska Małgorzata
Rudzki Piotr
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
1/6 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał 6/1
Grupa D
16 Kolejka 1 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Krzemińska Iwona
Dec Michał
6/1 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 6/1
17 Kolejka 1 Walczak Anna
Nowak Tomasz
Bohdan Hanna
Rasz Krzysztof
6/1 Walczak Anna
Nowak Tomasz 6/1
18 Kolejka 2 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Bohdan Hanna
Rasz Krzysztof
6/0 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał 6/0
19 Kolejka 2 Walczak Anna
Nowak Tomasz
Krzemińska Iwona
Dec Michał
6/2 Walczak Anna
Nowak Tomasz 6/2
20 Kolejka 3 Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Walczak Anna
Nowak Tomasz
2/6 Walczak Anna
Nowak Tomasz 6/2
21 Kolejka 3 Bohdan Hanna
Rasz Krzysztof
Krzemińska Iwona
Dec Michał
3/6 Krzemińska Iwona
Dec Michał 6/3
Drabinka finałowa
22 1/4 finału Wilk Sylwia
Kozłowski Artur
Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał
4/6 Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał 6/4
23 1/4 finału Karasek Janina
Łomicz Robert
Walczak Anna
Nowak Tomasz
6/3 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/3
24 1/4 finału Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
Paprocka Wioletta
Zheravin Bohdan
6/4 Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek 6/4
25 1/4 finału Dalewska Ewa
Dalewski Rafał
Lis Kinga
Tsvihun Roman
4/6 Lis Kinga
Tsvihun Roman 6/4
26 1/2 finału Wolosz Zuzanna
Szymczykiewicz Michał
Karasek Janina
Łomicz Robert
0/6 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/0
27 1/2 finału Migdał Aleksandra
Jędrych Leszek
Lis Kinga
Tsvihun Roman
4/6 Lis Kinga
Tsvihun Roman 6/4
28 finał Karasek Janina
Łomicz Robert
Lis Kinga
Tsvihun Roman
6/4 Karasek Janina
Łomicz Robert 6/4
 
 
 

Wyróżnione oferty