Tady Cup 2022

2022/02/05 - 2022/02/06

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Magnuszewski Przemysław
Sądel Maciej
6/2 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel 6/2
2 Kolejka 1 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
Czemiel Leszek
Waleszczyk Jan
6/2 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad 6/2
3 Kolejka 2 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Czemiel Leszek
Waleszczyk Jan
6/1 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel 6/1
4 Kolejka 2 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
Dzikiewicz Izabela
Gryc Bartłomiej
6/2 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad 6/2
5 Kolejka 3 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Dzikiewicz Izabela
Gryc Bartłomiej
6/2 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel 6/2
6 Kolejka 3 Czemiel Leszek
Waleszczyk Jan
Magnuszewski Przemysław
Sądel Maciej
6/4 Czemiel Leszek
Waleszczyk Jan 6/4
7 Kolejka 4 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
Magnuszewski Przemysław
Sądel Maciej
6/1 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad 6/1
8 Kolejka 4 Dzikiewicz Izabela
Gryc Bartłomiej
Czemiel Leszek
Waleszczyk Jan
6/0 Dzikiewicz Izabela
Gryc Bartłomiej 6/0
9 Kolejka 5 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
7/6 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel 7/6
10 Kolejka 5 Dzikiewicz Izabela
Gryc Bartłomiej
Magnuszewski Przemysław
Sądel Maciej
7/6 Dzikiewicz Izabela
Gryc Bartłomiej 7/6
Grupa B
11 Kolejka 1 Krasowski Artur
Lisek Wojciech
Ignaciuk Aleksandra
Ignaciuk Hanna
6/0 Krasowski Artur
Lisek Wojciech 6/0
12 Kolejka 1 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof
3/6 Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof 6/3
13 Kolejka 2 Krasowski Artur
Lisek Wojciech
Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof
6/1 Krasowski Artur
Lisek Wojciech 6/1
14 Kolejka 2 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Lenczewski Grzegorz
Niesterowicz Tadeusz
4/6 Lenczewski Grzegorz
Niesterowicz Tadeusz 6/4
15 Kolejka 3 Krasowski Artur
Lisek Wojciech
Lenczewski Grzegorz
Niesterowicz Tadeusz
6/1 Krasowski Artur
Lisek Wojciech 6/1
16 Kolejka 3 Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof
Ignaciuk Aleksandra
Ignaciuk Hanna
6/1 Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof 6/1
17 Kolejka 4 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Ignaciuk Aleksandra
Ignaciuk Hanna
6/2 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej 6/2
18 Kolejka 4 Lenczewski Grzegorz
Niesterowicz Tadeusz
Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof
3/6 Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof 6/3
19 Kolejka 5 Krasowski Artur
Lisek Wojciech
Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
1/6 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej 6/1
20 Kolejka 5 Lenczewski Grzegorz
Niesterowicz Tadeusz
Ignaciuk Aleksandra
Ignaciuk Hanna
6/2 Lenczewski Grzegorz
Niesterowicz Tadeusz 6/2
Grupa C
21 Kolejka 1 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper
Karbowski Miłosz
Rutkowski Leszek
6/0 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper 6/0
22 Kolejka 1 Misztalewski Mirosław
Styła Adam
Ginter Filip
Wdziękoński Szymon
6/2 Misztalewski Mirosław
Styła Adam 6/2
23 Kolejka 2 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper
Ginter Filip
Wdziękoński Szymon
6/0 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper 6/0
24 Kolejka 2 Misztalewski Mirosław
Styła Adam
Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
6/3 Misztalewski Mirosław
Styła Adam 6/3
25 Kolejka 3 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper
Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
6/1 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper 6/1
26 Kolejka 3 Ginter Filip
Wdziękoński Szymon
Karbowski Miłosz
Rutkowski Leszek
6/4 Ginter Filip
Wdziękoński Szymon 6/4
27 Kolejka 4 Misztalewski Mirosław
Styła Adam
Karbowski Miłosz
Rutkowski Leszek
6/1 Misztalewski Mirosław
Styła Adam 6/1
28 Kolejka 4 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
Ginter Filip
Wdziękoński Szymon
6/3 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr 6/3
29 Kolejka 5 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper
Misztalewski Mirosław
Styła Adam
6/2 Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper 6/2
30 Kolejka 5 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
Karbowski Miłosz
Rutkowski Leszek
6/0 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr 6/0
Grupa D
31 Kolejka 1 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard
Makal Marek
Markiewicz Andrzej
6/3 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard 6/3
32 Kolejka 1 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej
Borzym Piotr
Popławski Paweł
6/1 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej 6/1
33 Kolejka 2 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard
Borzym Piotr
Popławski Paweł
6/0 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard 6/0
34 Kolejka 2 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej
Baruch Mariusz
Sienkiewicz Andrzej
6/4 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej 6/4
35 Kolejka 3 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard
Baruch Mariusz
Sienkiewicz Andrzej
6/2 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard 6/2
36 Kolejka 3 Borzym Piotr
Popławski Paweł
Makal Marek
Markiewicz Andrzej
0/6 Makal Marek
Markiewicz Andrzej 6/0
37 Kolejka 4 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej
Makal Marek
Markiewicz Andrzej
6/3 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej 6/3
38 Kolejka 4 Baruch Mariusz
Sienkiewicz Andrzej
Borzym Piotr
Popławski Paweł
6/1 Baruch Mariusz
Sienkiewicz Andrzej 6/1
39 Kolejka 5 Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard
Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej
3/6 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej 6/3
40 Kolejka 5 Baruch Mariusz
Sienkiewicz Andrzej
Makal Marek
Markiewicz Andrzej
6/4 Baruch Mariusz
Sienkiewicz Andrzej 6/4
Drabinka finałowa
41 1/4 finału Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Misztalewski Mirosław
Styła Adam
6/3 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel 6/3
42 1/4 finału Krasowski Artur
Lisek Wojciech
Dzikiewicz Paweł
Karalus Ryszard
6/2 Krasowski Artur
Lisek Wojciech 6/2
43 1/4 finału Czembrowski Piotr
Ziętkowski Kacper
Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
6/7(3) Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad 7/6(3)
44 1/4 finału Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej
Marczuk Andrzej
Ptak Krzysztof
6/1 Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej 6/1
45 1/2 finału Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Krasowski Artur
Lisek Wojciech
6/3 Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel 6/3
46 1/2 finału Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
Lemański Waldemar
Perkowski Andrzej
6/4 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad 6/4
47 finał Dzikiewicz Piotr
Głowacki Daniel
Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad
2/6 2/6 Mitroszewski Aleksander
Levin Usevalad 6/2 6/2
 
 
 

Wyróżnione oferty