Turniej Poland Table Tennis Open

2022/01/21

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Teca Rajmund Puchalski Wojciech 11/9 11/9 Teca Rajmund 11/9 11/9
2 Kolejka 1 Kiszka-Demski Dariusz Wielgosz Stanisław 9/11 9/11 Wielgosz Stanisław 11/9 11/9
3 Kolejka 2 Teca Rajmund Wielgosz Stanisław 11/9 11/9 Teca Rajmund 11/9 11/9
4 Kolejka 2 Kiszka-Demski Dariusz Puchalski Wojciech 11/9 11/9 Kiszka-Demski Dariusz 11/9 11/9
5 Kolejka 3 Teca Rajmund Kiszka-Demski Dariusz 11/9 11/9 Teca Rajmund 11/9 11/9
6 Kolejka 3 Wielgosz Stanisław Puchalski Wojciech 11/9 11/9 Wielgosz Stanisław 11/9 11/9
Grupa B
7 Kolejka 1 Czarniak Michał Kacprzak Ksawery 11/9 11/9 Czarniak Michał 11/9 11/9
8 Kolejka 1 Palewski Mirosław Gutowski Adam 11/9 11/9 Palewski Mirosław 11/9 11/9
9 Kolejka 2 Czarniak Michał Gutowski Adam 11/9 11/9 Czarniak Michał 11/9 11/9
10 Kolejka 2 Palewski Mirosław Kacprzak Ksawery 11/9 11/9 Palewski Mirosław 11/9 11/9
11 Kolejka 3 Czarniak Michał Palewski Mirosław 11/9 11/9 Czarniak Michał 11/9 11/9
12 Kolejka 3 Gutowski Adam Kacprzak Ksawery 11/9 11/9 Gutowski Adam 11/9 11/9
Grupa C
13 Kolejka 1 Górka Andrzej Okoniewski Konrad 11/9 11/9 Górka Andrzej 11/9 11/9
14 Kolejka 1 Pekról Krzysztof Balwicki Łukasz 11/9 11/9 Pekról Krzysztof 11/9 11/9
15 Kolejka 2 Górka Andrzej Balwicki Łukasz 11/9 11/9 Górka Andrzej 11/9 11/9
16 Kolejka 2 Pekról Krzysztof Okoniewski Konrad 11/9 11/9 Pekról Krzysztof 11/9 11/9
17 Kolejka 3 Górka Andrzej Pekról Krzysztof 9/11 9/11 Pekról Krzysztof 11/9 11/9
18 Kolejka 3 Balwicki Łukasz Okoniewski Konrad 11/9 11/9 Balwicki Łukasz 11/9 11/9
Grupa D
19 Kolejka 1 Szczurek Jan Balwicki Tymoteusz 11/9 11/9 Szczurek Jan 11/9 11/9
20 Kolejka 1 Tarasenko Oleksandr Marcin Foltyński 11/9 11/9 Tarasenko Oleksandr 11/9 11/9
21 Kolejka 2 Szczurek Jan Marcin Foltyński 11/9 11/9 Szczurek Jan 11/9 11/9
22 Kolejka 2 Tarasenko Oleksandr Balwicki Tymoteusz 11/9 11/9 Tarasenko Oleksandr 11/9 11/9
23 Kolejka 3 Szczurek Jan Tarasenko Oleksandr 9/11 9/11 Tarasenko Oleksandr 11/9 11/9
24 Kolejka 3 Marcin Foltyński Balwicki Tymoteusz 11/9 11/9 Marcin Foltyński 11/9 11/9
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Teca Rajmund Górka Andrzej Teca Rajmund
26 1/4 finału Palewski Mirosław Tarasenko Oleksandr Tarasenko Oleksandr
27 1/4 finału Pekról Krzysztof Wielgosz Stanisław Pekról Krzysztof
28 1/4 finału Szczurek Jan Czarniak Michał Czarniak Michał
29 1/2 finału Teca Rajmund Tarasenko Oleksandr Tarasenko Oleksandr
30 1/2 finału Pekról Krzysztof Czarniak Michał Czarniak Michał
31 finał Tarasenko Oleksandr Czarniak Michał Tarasenko Oleksandr
O miejsce 3
32 finał Teca Rajmund Pekról Krzysztof Teca Rajmund
O miejsce 5
33 1/2 finału Górka Andrzej Palewski Mirosław Górka Andrzej
34 1/2 finału Szczurek Jan Wielgosz Stanisław Wielgosz Stanisław
35 finał Górka Andrzej Wielgosz Stanisław Górka Andrzej
O miejsce 7
36 finał Palewski Mirosław Szczurek Jan Szczurek Jan
O miejsce 9
37 1/4 finału Kiszka-Demski Dariusz Okoniewski Konrad Kiszka-Demski Dariusz
38 1/4 finału Kacprzak Ksawery Marcin Foltyński Marcin Foltyński
39 1/4 finału Balwicki Łukasz Puchalski Wojciech Balwicki Łukasz
40 1/4 finału Balwicki Tymoteusz Gutowski Adam Gutowski Adam
41 1/2 finału Kiszka-Demski Dariusz Marcin Foltyński Kiszka-Demski Dariusz
42 1/2 finału Balwicki Łukasz Gutowski Adam Balwicki Łukasz
43 finał Kiszka-Demski Dariusz Balwicki Łukasz Kiszka-Demski Dariusz
O miejsce 11
44 finał Gutowski Adam Marcin Foltyński Gutowski Adam
O miejsce 13
45 1/2 finału Okoniewski Konrad Kacprzak Ksawery Kacprzak Ksawery
46 1/2 finału Puchalski Wojciech Balwicki Tymoteusz Puchalski Wojciech
47 finał Kacprzak Ksawery Puchalski Wojciech Puchalski Wojciech
O miejsce 15
48 finał Balwicki Tymoteusz Okoniewski Konrad Balwicki Tymoteusz
 
 
 

Wyróżnione oferty