TENES MIKST CUP

2022/04/09

DEBEL MIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Gracheva Svetlana
Magoś Krystian
Wareluk Justyna
Wareluk Adam
6/0 Gracheva Svetlana
Magoś Krystian 6/0
2 Kolejka 1 Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr
Hinz Kalina
Hinz Krzysztof
6/2 Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr 6/2
3 Kolejka 2 Gracheva Svetlana
Magoś Krystian
Hinz Kalina
Hinz Krzysztof
6/1 Gracheva Svetlana
Magoś Krystian 6/1
4 Kolejka 2 Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr
Wareluk Justyna
Wareluk Adam
1/6 Wareluk Justyna
Wareluk Adam 6/1
5 Kolejka 3 Gracheva Svetlana
Magoś Krystian
Kolczyńska Zofia
Kolczyński Piotr
6/2 Gracheva Svetlana
Magoś Krystian 6/2
6 Kolejka 3 Hinz Kalina
Hinz Krzysztof
Wareluk Justyna
Wareluk Adam
2/6 Wareluk Justyna
Wareluk Adam 6/2
Grupa B
7 Kolejka 1 Walczak Anna
Nowak Tomasz
Wnuk-Czerniej Katarzyna
Lisogurski Olek
6/1 Walczak Anna
Nowak Tomasz 6/1
8 Kolejka 1 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Chodkiewicz Paulina
Pelc Adam
6/3 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał 6/3
9 Kolejka 2 Walczak Anna
Nowak Tomasz
Chodkiewicz Paulina
Pelc Adam
7/6 Walczak Anna
Nowak Tomasz 7/6
10 Kolejka 2 Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
Wnuk-Czerniej Katarzyna
Lisogurski Olek
2/6 Wnuk-Czerniej Katarzyna
Lisogurski Olek 6/2
11 Kolejka 3 Walczak Anna
Nowak Tomasz
Szymańczyk-Łukasiak Karolina
Daczko Michał
6/2 Walczak Anna
Nowak Tomasz 6/2
12 Kolejka 3 Chodkiewicz Paulina
Pelc Adam
Wnuk-Czerniej Katarzyna
Lisogurski Olek
7/5 Chodkiewicz Paulina
Pelc Adam 7/5
Grupa C
13 Kolejka 1 Jaworska Monika
Laskowski Robert
Owczarczak Danuta
Łasak Kuba
6/0 Jaworska Monika
Laskowski Robert 6/0
14 Kolejka 1 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
Sykulak Lidia
Wilk Mateusz
7/6(6) Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin 7/6(6)
15 Kolejka 2 Jaworska Monika
Laskowski Robert
Sykulak Lidia
Wilk Mateusz
6/2 Jaworska Monika
Laskowski Robert 6/2
16 Kolejka 2 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
Owczarczak Danuta
Łasak Kuba
6/2 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin 6/2
17 Kolejka 3 Jaworska Monika
Laskowski Robert
Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
6/2 Jaworska Monika
Laskowski Robert 6/2
18 Kolejka 3 Sykulak Lidia
Wilk Mateusz
Owczarczak Danuta
Łasak Kuba
6/1 Sykulak Lidia
Wilk Mateusz 6/1
Grupa D
19 Kolejka 1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Aniołkowska Małgorzata
Hampejs Dawid
6/1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 6/1
20 Kolejka 1 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca
Aleksander Ewelina
Otręba Tomasz
6/2 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca 6/2
21 Kolejka 2 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Aleksander Ewelina
Otręba Tomasz
3/6 Aleksander Ewelina
Otręba Tomasz 6/3
22 Kolejka 2 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca
Aniołkowska Małgorzata
Hampejs Dawid
6/1 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca 6/1
23 Kolejka 3 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca
2/6 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca 6/2
24 Kolejka 3 Aleksander Ewelina
Otręba Tomasz
Aniołkowska Małgorzata
Hampejs Dawid
7/6(4) Aleksander Ewelina
Otręba Tomasz 7/6(4)
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Gracheva Svetlana
Magoś Krystian
Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
2/6 Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin 6/2
26 1/4 finału Wnuk-Czerniej Katarzyna
Lisogurski Olek
Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca
0/6 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca 6/0
27 1/4 finału Jaworska Monika
Laskowski Robert
Wareluk Justyna
Wareluk Adam
6/0 Jaworska Monika
Laskowski Robert 6/0
28 1/4 finału Aleksander Ewelina
Otręba Tomasz
Walczak Anna
Nowak Tomasz
0/6 Walczak Anna
Nowak Tomasz 6/0
29 1/2 finału Kowalska Karolina
Jabłoński Marcin
Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca
6/7(3) Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca 7/6(3)
30 1/2 finału Jaworska Monika
Laskowski Robert
Walczak Anna
Nowak Tomasz
6/1 Jaworska Monika
Laskowski Robert 6/1
31 finał Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca
Jaworska Monika
Laskowski Robert
6/4 Chojnacka Iza
Tacconelli Gianluca 6/4
 
 
 

Wyróżnione oferty