1. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec

2022/05/20 - 2022/05/22

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Szymański Karol Magnuszewski Przemysław 4/0 4/0 Szymański Karol 4/0 4/0
2 Kolejka 2 Levin Usevalad Magnuszewski Przemysław 4/0 4/1 Levin Usevalad 4/0 4/1
3 Kolejka 3 Szymański Karol Levin Usevalad 4/1 4/1 Szymański Karol 4/1 4/1
Grupa B
4 Kolejka 1 Lech Emanuel Czembrowski Paweł 4/3(3) 4/3(3) Lech Emanuel 4/3(3) 4/3(3)
5 Kolejka 2 Mitroszewski Aleksander Czembrowski Paweł 4/1 4/1 Mitroszewski Aleksander 4/1 4/1
6 Kolejka 3 Lech Emanuel Mitroszewski Aleksander 2/4 4/3 10:3 Lech Emanuel 2/4 4/3 10:3
Grupa C
7 Kolejka 1 Krasowski Artur Pająk Kacper 4/1 2/4 10:7 Krasowski Artur 4/1 2/4 10:7
8 Kolejka 2 Lemański Waldemar Pająk Kacper 4/1 4/0 Lemański Waldemar 4/1 4/0
9 Kolejka 3 Krasowski Artur Lemański Waldemar 4/2 4/0 Krasowski Artur 4/2 4/0
Grupa D
10 Kolejka 1 Kazberuk Łukasz Tarasewicz Krzysztof 4/2 4/2 Kazberuk Łukasz 4/2 4/2
11 Kolejka 2 Gryc Bartłomiej Tarasewicz Krzysztof 1/4 1/4 Tarasewicz Krzysztof 4/1 4/1
12 Kolejka 3 Kazberuk Łukasz Gryc Bartłomiej 4/3(10) 4/1 Kazberuk Łukasz 4/3(10) 4/1
Grupa E
13 Kolejka 1 Galas Daniel Markiewicz Andrzej 4/1 4/1 Galas Daniel 4/1 4/1
14 Kolejka 2 Szpakowicz Paweł Markiewicz Andrzej 4/1 2/4 10:4 Szpakowicz Paweł 4/1 2/4 10:4
15 Kolejka 3 Galas Daniel Szpakowicz Paweł 0/4 2/4 Szpakowicz Paweł 4/0 4/2
Grupa F
16 Kolejka 1 Lisek Wojciech Dzieszuta Adam 4/0 4/0 Lisek Wojciech 4/0 4/0
17 Kolejka 2 Niesterowicz Tadeusz Dzieszuta Adam 4/0 4/1 Niesterowicz Tadeusz 4/0 4/1
18 Kolejka 3 Lisek Wojciech Niesterowicz Tadeusz 4/1 4/1 Lisek Wojciech 4/1 4/1
Grupa G
19 Kolejka 1 Ziętkowski Kacper Levin Sergey 4/0 4/0 Ziętkowski Kacper 4/0 4/0
20 Kolejka 2 Kraszewski Konrad Levin Sergey 4/0 4/1 Kraszewski Konrad 4/0 4/1
21 Kolejka 3 Ziętkowski Kacper Kraszewski Konrad 4/0 4/0 Ziętkowski Kacper 4/0 4/0
Grupa H
22 Kolejka 1 Matyczak Mateusz Kirmuć Marek 4/0 4/0 Matyczak Mateusz 4/0 4/0
23 Kolejka 2 Ginter Filip Kirmuć Marek 3/4 4/3 12:10 Ginter Filip 3/4 4/3 12:10
24 Kolejka 3 Matyczak Mateusz Ginter Filip 4/1 4/1 Matyczak Mateusz 4/1 4/1
Drabinka finałowa
25 1/8 finału Szymański Karol Mitroszewski Aleksander 4/3 3/4 10:5 Szymański Karol 4/3 3/4 10:5
26 1/8 finału Krasowski Artur Tarasewicz Krzysztof 4/0 4/0 Krasowski Artur 4/0 4/0
27 1/8 finału Szpakowicz Paweł Niesterowicz Tadeusz 4/1 3/4 10:2 Szpakowicz Paweł 4/1 3/4 10:2
28 1/8 finału Ziętkowski Kacper Ginter Filip 4/0 4/0 Ziętkowski Kacper 4/0 4/0
29 1/8 finału Levin Usevalad Lech Emanuel 4/3 4/0 Levin Usevalad 4/3 4/0
30 1/8 finału Lemański Waldemar Kazberuk Łukasz 2/4 1/4 Kazberuk Łukasz 4/2 4/1
31 1/8 finału Galas Daniel Lisek Wojciech 4/2 1/4 10:5 Galas Daniel 4/2 1/4 10:5
32 1/8 finału Kraszewski Konrad Matyczak Mateusz 1/4 2/4 Matyczak Mateusz 4/1 4/2
33 1/4 finału Szymański Karol Krasowski Artur 0/4 3/4(5) Krasowski Artur 4/0 4/3(5)
34 1/4 finału Szpakowicz Paweł Ziętkowski Kacper 4/2 2/4 4:10 Ziętkowski Kacper 2/4 4/2 10:4
35 1/4 finału Levin Usevalad Kazberuk Łukasz 0/4 4/2 10:6 Levin Usevalad 0/4 4/2 10:6
36 1/4 finału Galas Daniel Matyczak Mateusz 0/4 1/4 Matyczak Mateusz 4/0 4/1
37 1/2 finału Krasowski Artur Ziętkowski Kacper 2/4 1/4 Ziętkowski Kacper 4/2 4/1
38 1/2 finału Levin Usevalad Matyczak Mateusz 4/0 4/0 Levin Usevalad 4/0 4/0
39 finał Ziętkowski Kacper Levin Usevalad 3/4(6) 1/4 Levin Usevalad 4/3(6) 4/1
 
 
 

Wyróżnione oferty