MAZURY CUP EŁK

2022/05/28 - 2022/05/29

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Wrzyszcz Szymon Ziętkowski Kacper 9/3 Wrzyszcz Szymon 9/3
2 1/16 finału Wojciechowski Jakub Robert Bednarczyk 9/0 Wojciechowski Jakub 9/0
3 1/16 finału Krasowski Artur Cąkała Adam 9/3 Krasowski Artur 9/3
4 1/16 finału Kudyk Maciej Sepko Bogdan 0/9 v/o Sepko Bogdan walkower
5 1/16 finału Sokół Tomasz Vittek Adrian 9/2 Sokół Tomasz 9/2
6 1/16 finału Haidamovich Andrei Buksa Kamil 9/3 Haidamovich Andrei 9/3
7 1/16 finału Misztalewski Mirosław Ryszkiewicz Dariusz 9/7 Misztalewski Mirosław 9/7
8 1/16 finału Lipka Paweł Czernialis Paweł 9/3 Lipka Paweł 9/3
9 1/16 finału Sołtys Grzegorz Jakub Bąszczak 9/2 Sołtys Grzegorz 9/2
10 1/16 finału Lisek Wojciech Osowski Andrzej 9/5 Lisek Wojciech 9/5
11 1/16 finału Daszkiewicz Paweł Lewandowska Karolina 9/2 Daszkiewicz Paweł 9/2
12 1/16 finału Tymiński Michał Tertel Tomasz 8/9 Tertel Tomasz 9/8
13 1/16 finału Chałko Paweł Tomasz Sitko 9/2 Chałko Paweł 9/2
14 1/16 finału Świrydowicz Adam Usarek Robert 4/9 Usarek Robert 9/4
15 1/16 finału Miezianko Krzysztof Niesterowicz Tadeusz 2/9 Niesterowicz Tadeusz 9/2
16 1/16 finału Staranowicz Janusz Osowski Jakub 3/9 Osowski Jakub 9/3
17 1/8 finału Wrzyszcz Szymon Wojciechowski Jakub 9/3 Wrzyszcz Szymon 9/3
18 1/8 finału Krasowski Artur Sepko Bogdan 9/2 Krasowski Artur 9/2
19 1/8 finału Sokół Tomasz Haidamovich Andrei 8/9 Haidamovich Andrei 9/8
20 1/8 finału Misztalewski Mirosław Lipka Paweł 2/9 Lipka Paweł 9/2
21 1/8 finału Sołtys Grzegorz Lisek Wojciech 9/6 Sołtys Grzegorz 9/6
22 1/8 finału Daszkiewicz Paweł Tertel Tomasz 4/9 Tertel Tomasz 9/4
23 1/8 finału Chałko Paweł Usarek Robert 9/7 Chałko Paweł 9/7
24 1/8 finału Niesterowicz Tadeusz Osowski Jakub 3/9 Osowski Jakub 9/3
25 1/4 finału Wrzyszcz Szymon Krasowski Artur 6/9 Krasowski Artur 9/6
26 1/4 finału Haidamovich Andrei Lipka Paweł 4/9 Lipka Paweł 9/4
27 1/4 finału Sołtys Grzegorz Tertel Tomasz 9/3 Sołtys Grzegorz 9/3
28 1/4 finału Chałko Paweł Osowski Jakub 6/9 Osowski Jakub 9/6
29 1/2 finału Krasowski Artur Lipka Paweł 9/5 Krasowski Artur 9/5
30 1/2 finału Sołtys Grzegorz Osowski Jakub 3/9 Osowski Jakub 9/3
31 finał Krasowski Artur Osowski Jakub 8/9 Osowski Jakub 9/8
Drabinka do tyłu
32 1/128 finału Ziętkowski Kacper Buksa Kamil 6/0 Ziętkowski Kacper 6/0
33 1/128 finału Vittek Adrian Robert Bednarczyk 6/2 Vittek Adrian 6/2
34 1/128 finału Ryszkiewicz Dariusz Czernialis Paweł walkower Ryszkiewicz Dariusz walkower
35 1/128 finału Jakub Bąszczak Osowski Andrzej 6/4 Jakub Bąszczak 6/4
36 1/128 finału Lewandowska Karolina Tymiński Michał walkower Lewandowska Karolina walkower
37 1/128 finału Tomasz Sitko Świrydowicz Adam 6/4 Tomasz Sitko 6/4
38 1/128 finału Miezianko Krzysztof Staranowicz Janusz 4/6 Staranowicz Janusz 6/4
39 1/64 finału Ziętkowski Kacper Niesterowicz Tadeusz 6/2 Ziętkowski Kacper 6/2
40 1/64 finału Cąkała Adam Usarek Robert V/o Usarek Robert walkower
41 1/64 finału Vittek Adrian Daszkiewicz Paweł 6/0 Vittek Adrian 6/0
42 1/64 finału Ryszkiewicz Dariusz Lisek Wojciech walkower Ryszkiewicz Dariusz walkower
43 1/64 finału Jakub Bąszczak Misztalewski Mirosław walkower Jakub Bąszczak walkower
44 1/64 finału Lewandowska Karolina Sokół Tomasz 1/6 Sokół Tomasz 6/1
45 1/64 finału Tomasz Sitko Sepko Bogdan 3/6 Sepko Bogdan 6/3
46 1/64 finału Staranowicz Janusz Wojciechowski Jakub 4/6 Wojciechowski Jakub 6/4
47 1/32 finału Ziętkowski Kacper Usarek Robert 4/6 Usarek Robert 6/4
48 1/32 finału Vittek Adrian Ryszkiewicz Dariusz 6/1 Vittek Adrian 6/1
49 1/32 finału Jakub Bąszczak Sokół Tomasz 1/6 Sokół Tomasz 6/1
50 1/32 finału Sepko Bogdan Wojciechowski Jakub walkower Sepko Bogdan walkower
51 1/16 finału Haidamovich Andrei Usarek Robert 2/6 Usarek Robert 6/2
52 1/16 finału Wrzyszcz Szymon Vittek Adrian V/o Vittek Adrian walkower
53 1/16 finału Chałko Paweł Sokół Tomasz 6/4 Chałko Paweł 6/4
54 1/16 finału Tertel Tomasz Sepko Bogdan V/o Sepko Bogdan walkower
55 1/8 finału Usarek Robert Vittek Adrian 6/2 Usarek Robert 6/2
56 1/8 finału Chałko Paweł Sepko Bogdan 6/4 Chałko Paweł 6/4
57 1/4 finału Usarek Robert Sołtys Grzegorz walkower Usarek Robert walkower
58 1/4 finału Chałko Paweł Lipka Paweł 6/4 Chałko Paweł 6/4
59 1/2 finału Usarek Robert Chałko Paweł 6/0 Usarek Robert 6/0
 
 
 

Wyróżnione oferty