Szanowni Użytkownicy,

Informujemy, iż z dniem 30 listopada 2022 roku firma Tenis NETwork - administrator portalu, przestaje istnieć.

Do końca roku pozostaniemy jednak do Państwa dyspozycji. Pytania prosimy kierować na oficjalne dane kontaktowe: biuro@korty.org oraz +48 508 364 400 (pon-pt 10:00-15:00)

W przyszłości w przypadku problemów z dostępnością strony korty.org prosimy o kontakt z Administratorami: joanna@nakorcie.pl, kontakt@buze.pl.

Dziękujemy, że razem z nami tworzyliście to miejsce.

Zespół Korty.org

4. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec

2022/09/03 - 2022/09/04

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZIĘTKOWSKI Kacper 2 2 4:0 16:2
2. DANILUK Kamil 2 1 2:2 10:11
3. PAJĄK Kacper 2 0 0:4 3:16
1.2.3.
1. ZIĘTKOWSKI Kacper x 4/0 4/0  4/1 4/1 
2. PAJĄK Kacper 0/4 0/4 x 1/4 2/4 
3. DANILUK Kamil 1/4 1/4 4/1 4/2 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 2 2 4:0 16:3
2. KIRMUĆ Marek 2 1 2:3 5:15
3. KRASZEWSKI Konrad 2 0 1:4 10:13
1.2.3.
1. GALAS Daniel x 4/1 4/2  4/0 4/0 
2. KRASZEWSKI Konrad 1/4 2/4 x 4/0 3/4(5) 11:13 
3. KIRMUĆ Marek 0/4 0/4 0/4 4/3(5) 13:11 x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LUTO Hubert 2 2 2:2 7:12
2. MITROSZEWSKI Aleksander 2 1 3:0 13:1
3. ŁAKUS Bartosz 2 0 1:4 7:14
1.2.3.
1. MITROSZEWSKI Aleksander x 4/0 1/1 krecz/2  4/0 4/0 
2. LUTO Hubert 0/4 1/1 krecz/1 x 1/4 4/3(4) 10:5 
3. ŁAKUS Bartosz 0/4 0/4 4/1 3/4(4) 5:10 x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:1 15:4
2. KARBOWSKI Miłosz 2 1 3:2 12:9
3. KOWTUN Siergiej 2 0 0:4 2:16
1.2.3.
1. MATYCZAK Mateusz x 4/0 2/4 10:5  4/0 4/0 
2. KARBOWSKI Miłosz 0/4 4/2 5:10 x 4/1 4/1 
3. KOWTUN Siergiej 0/4 0/4 1/4 1/4 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 2
(2)
1
(1)
3:2
(3:2)
12:8
(12:8)
2. LEMAŃSKI Waldemar 2
(2)
1
(1)
3:3
(3:3)
13:9
(13:9)
3. SĄDEL Maciej 2
(2)
1
(1)
2:3
(2:3)
5:13
(5:13)
1.2.3.
1. WASZKIEWICZ Jarosław x 4/3(3) 0/4 5:10  4/0 4/0 
2. LEMAŃSKI Waldemar 3/4(3) 4/0 10:5 x 1/4 4/0 4:10 
3. SĄDEL Maciej 0/4 0/4 4/1 0/4 10:4 x

Grupa F (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LECH Emanuel 2 2 4:0 16:6
2. GINTER Filip 2 1 2:2 11:10
3. GRYC Bartłomiej 2 0 0:4 5:16
1.2.3.
1. LECH Emanuel x 4/1 4/2  4/0 4/3(3) 
2. GINTER Filip 1/4 2/4 x 4/1 4/1 
3. GRYC Bartłomiej 0/4 3/4(3) 1/4 1/4 x

Grupa G (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BARANOWSKI Artur 2 2 4:1 15:7
2. LISEK Wojciech 2 1 3:2 14:8
3. RUTKOWSKI Kuba 2 0 0:4 2:16
1.2.3.
1. LISEK Wojciech x 4/2 2/4 9:11  4/0 4/1 
2. BARANOWSKI Artur 2/4 4/2 11:9 x 4/0 4/1 
3. RUTKOWSKI Kuba 0/4 1/4 0/4 1/4 x

Grupa H (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZEMBROWSKI Paweł 2 2 4:0 16:6
2. TICHONIUK Wiesław 2 1 2:2 12:11
3. SWINARSKI Dawid 2 0 0:4 5:16
1.2.3.
1. SWINARSKI Dawid x 0/4 2/4  1/4 2/4 
2. CZEMBROWSKI Paweł 4/0 4/2 x 4/1 4/3(4) 
3. TICHONIUK Wiesław 4/1 4/2 1/4 3/4(4) x

Drabinka finałowa (OPEN)

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
28 4/1 4/0 
29 4/3 4/2 
30 4/0 4/0 
31 4/3(3) 4/0 
32 4/2 3/4(5) 10:3 
33 Walkower 
34 2/4 4/3 12:10 
35 2/4 4/1 10:8 
        
36 4/0 4/1 
37 4/2 4/0 
38 4/3(5) 4/3(2) 
39 4/3(4) 4/1 
        
40 4/3(2) 4/1 
41 2/4 3/0 krecz/1 
        
42 1/4 4/2 10:3 
 
 
 

Wyróżnione oferty