Współpraca

Miło nam przedstawić Państwu najnowszy produkt spółki Tenis NETwork – system rezerwacji kortów tenisowych online. Korty.org to wygodny i intuicyjny system wyszukiwania oraz rezerwacji obiektów (określenie „obiekt” lepiej oddaje istotę rzeczy, ponieważ wyszukiwać i rezerwować możemy nie tylko korty, ale też inne oferty klubu) przez Internet. Nie bez dumy możemy powiedzieć, że jest to program wyjątkowy – w przeciwieństwie do obecnych na rynku systemów rezerwacyjnych, adoptowanych z innych dyscyplin sportu, klubów fitnessowych, czy też rezerwacji hotelowych – od zera, od pierwszej linijki kodu stworzony przez Tenis NETwork, konkretnie pod potrzeby małych i średnich klubów tenisowych.

Po pierwsze: wyszukiwarka!

Szanowni zarządcy klubów, jak często zdarza się na Waszych obiektach odwoływanie przez klientów rezerwacji w ostatniej chwili? Każdy ma prawo zachorować, są też przypadki losowe niezależne od klientów i trudno ich za to winić oraz żądać zadośćuczynienia. Dzięki naszemu systemowi zwolniony obiekt natychmiast trafi do puli dostępnych kortów w danym rejonie i być może szybko znajdzie nowego zainteresowanego :)

Po drugie: system rezerwacji kortów

Powszechna już możliwość rezerwacji różnych usług przez Internet wymusza także na klubach tenisowych dostosowanie się do tego ogólnoświatowego trendu. Przecież to nic innego jak ukłon w stronę klienta, zadbanie o jego wygodę, łatwość uzyskania informacji i dokonania rezerwacji. System rezerwacji online to także wygoda dla obsługi kortów, z naszego rozeznania u już korzystających z systemu wynika, że dochodzi do znacznej redukcji odbieranych od klientów telefonów, dzięki czemu recepcja lub kortowy mają czas zająć się innymi ważnymi dla funkcjonowania klubu sprawami.

Po trzecie: system zarządzania klubem

Korty.org to nie tylko grafik dostępności kortów, ale też bardzo przydatne narzędzie do zarządzania klubem tenisowym. Posiada dedykowane rozwiązania do obsługi klientów, trenerów, kortowych, recepcji i różnego rodzaju usług oraz płatności z jakimi można spotkać się na kortach, co stwarza przewagę nad obecnymi na rynku systemami rezerwacyjnymi, w przeważającej większości adoptowanymi do potrzeb tenisowych z innych dziedzin (np. z fitnessu, rezerwacji hotelowych, itp) i nie posiadającymi wszystkich funkcjonalności pomocnych menedżerom i zarządcom klubów tenisowych.

Po czwarte: rozgrywki tenisowe

Nasz system to także bardzo wygodna, praktycznie bezobsługowa, platforma do zarządzania rozgrywkami tenisowymi typu Challenge. Rosnąca popularność wśród amatorów tenisa tej formy rywalizacji bierze się z zasady budowania rankingu, dającej sposobność wyzwania wybranego na liście przeciwnika i umówienia się z nim na mecz tenisowy w dogodnym dla obydwu rywali terminie.

Czyli, w przeciwieństwie do turniejów opartych na klasycznej drabince w których uczestnicy uzależnieni są od losowania, w Challenge'u grają z kim chcą i kiedy chcą, w zależności oczywiście od posiadanego rankingu.

Panel do zarządzania rozgrywkami pozwala w sposób intuicyjny obsługiwać Challenge, rolą administratora jest przede wszystkim rozwiązywanie spornych kwestii pomiędzy zawodnikami i wpisywanie przekazywanych przez nich wyników, reszta generowana jest automatycznie.

Rozwijamy Korty.org

Nie poprzestajemy na tym co jest, rozwijamy system każdego dnia, słuchamy użytkowników, dodajemy nowe, przydatne im opcje i rozwiązania. Już dziś korty.org to w pełni funkcjonalne narzędzie do wykorzystania w dowolnej wielkości klubie tenisowym, o czym świadczą pozytywne opinie klubów które już go użytkują, na przykład WKT Mery, Szkoły Tenisa Net, czy też Spójni Dolnej. W planach na najbliższe tygodnie/miesiące mamy dodanie modułów potwierdzenia sms przy rejestracji użytkownika, modułu wysyłki sms, zapisów przez Internet uczestników wydarzeń klubowych (turniejów, obozów, szkółek), obsługi szkółek i akademii tenisowych, jak również płatności online.

Cennik usług

Korzystanie z aplikacji Korty.org przez klientów jest darmowe. Kluby płacą miesięczny abonament za obsługę aplikacji i związaną z tym pomoc techniczną.

Abonament miesięczny dla klubów:

System rezerwacji kortów:

1 kort/obiekt = 79 pln/miesiąc
2 korty/obiekty = 119 pln/miesiąc
3 korty/obiekty = 149 pln/miesiąc
4 korty/obiekty = 179 pln/miesiąc
5 kortów/obiektów = 219 pln/miesiąc
6-9 kortów/obiektów = 249 pln/miesiąc
10+ kortów/obiektów = 299 pln/miesiąc

System rozgrywek*

Posiadamy systemy do rozgrywek typu challenge/liga/piramida. Opłaty pobierane są za każdy sezon (zimowy lub letni) jednorazowo przed sezonem:

challenge/piramida = 149 pln/sezon
liga = 149 pln/sezon

System zarządzania szkółkami*

49 pln/miesiąc

 

* Uwaga!
W przypadku korzystania przez klub z systemu rezerwacji korty.org nie pobieramy opłaty za dodatkowe systemy (challenge/liga/piramida oraz system zarządzania szkółkami)

Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe:
+48 508 364 400 (pon-pt 10:00-16:00)
biuro@korty.org
 

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenie obiektu do systemu Korty.org

(*) - Pola wymagane


Wyróżnione oferty